İçeriğe Yönlendir

Arıza Kodu U0100

Ercan Demir

Recommended Posts

Ercan Demir

Arkadaşlar araç ariza cihazı aldim arabamda test ettim ama arabamda bir sorun hiç yaşamadım ariza kodunu görünce çok şaşırdım ariza ne olabilir acaba U0100 sadece bu arızayı veriyor bir türlü silinmiyor aracınmda ariza ışığında yanmiyor aracım opel insignia b 2017 disel  bunu nasıl silebilirim 

delphi programı kulaniyorum

20220723_211322.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cihazınız erişemiyor da olabilir. 
Orijinal servis cihazıyla bağlanıp bakmak gerekir. 

Yorum bağlantısı
Ercan Demir

Yardımlarınızı  icin tesekürler tamırcıye götürdüm sorun yok dedi ama hata kodları silemiyorum dedı bende opcom cihazı aldım hepsini kendim sıldım  

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

U0100 arıza kodu, Elektronik Kontrol Modülü (ECM / PCM) ile başka bir modül arasındaki sinyallerin kaybolduğunu gösterir. CAN veri yolu kablolarında meydana gelen bir kısa devre nedeniyle de iletişim kesintiye uğramış olabilir. Araç herhangi bir zamanda tamamen kapanacak ve iletişim kesintisi onarılana kadar çalışmayacaktır.

Sanırım beynin kafası karıştı veya bir elektromanyetik alandan etkilendi. Akü voltajı da bu arızaya neden oluyormuş söylemekte fayda var. Ben olsam tekrar yakacak mı diye beklerdim. Aynı arıza bir sefer yolda yüksek sürat giderken başıma geldi ancak kendiliğinden geri sönmüştü

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...