İçeriğe Yönlendir

Yazlık ya da Tatil İçin Mobil İnternet (Öneriler, Kullanıcı Deneyimleri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler)

H.Cenk Bayrakçı
Çözüme git Sani Gerşon tarafından,

Recommended Posts

H.Cenk Bayrakçı
Ali Darbaz yazdı:

Size bir mesaj attım. İncelermisiniz. 

Saygılarımımla 

Teşekkürler Ali Kardeşim.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Ali Darbaz yazdı:

Size bir mesaj attım. İncelermisiniz. 

Saygılarımımla 

Ali teşekkür ederim. cevap yazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bende çok eskiden kullandığım 3G vınn cihazı vardı, merak edip test ettim 8 mbps download yapabildi.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

hocam tatilde internet olmasa olmazmı? onca arayış içine girmek,masraf etmek...kitap,deniz,etkinlikler,alternatif çok...

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Türk Telekom'un Mobil Wi-Fi 50GB adında bir paketini kullanıyorum. Kontörlü, 50 GB 'lık paket şu an için 145 TL. Güzel tarafı ise bu paketi bitirmedikçe 6 ay boyunca kullanabiliyorsunuz. (Her ay yükleme derdi ya da aylık ücret yok) (Sadece aylık telsiz kullanım ücreti kesiliyor hattınızdan tabi) 50 GB biterse bi daha kontör yükleyip paketi bi kere daha satın alabiliyorsunuz.  Evde Hot spot yapabilen herhangi bir eski ios ya da android telefona sim kartı takıp kullanabilirsiniz. İlle cihaz almanıza da gerek yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Bizimkisi yazlıkta uzun soluklu bir internet bağlantısı oluşturmaktı. Kullandığım operatör üzerinden biraz pahalı da olsa hotspot wifi paketi satın alarak bu işi çözdüm. Evet denize gidiliyor, kitap da okunuyor, ama işte online toplantı, eğitim ya da ufak tefek işler için böyle bir arayış içine girdim. Ama sayenizde ne yapılıp yapılmayacağını öğrenmiş oldum. En azından sonradan araştıracaklar için referans oldu. Tatil de bitti zaten, çalışma zamanı.  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...