İçeriğe Yönlendir

300.000 Lira Civarında Araç Önerileriniz

Hamza Bayram

Recommended Posts

Hamza Bayram

Merhaba, aileyi LPG li Mondeo ya ikna edemedim. Ben de seçenekleri çoğaltma kararı aldım. Benim Focus'u takas edip 320,000 TL'ye kilometresi 200.000 i geçmemiş D sınıfı dizel sedan almayı düşünüyorum. Bana hangi modelleri önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Böyle başlıkları görünce içimi bir hüzün kaplıyor. Geçen sene bile bu paralara çok güzel bir Insignia alınırdı. Şimdi benim 60'a aldığım Vectra'ya 220 yazıyorlar. 😕 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ramazan Turan
Erkut Uysal yazdı:

Bi önceki kasa Skoda SuperB bakin derim...

Temizleri 500 bin bandında, o rakamlara 2011-2014 arası 2.0 TDCi mondeo olabilir. 

Yorum bağlantısı
Hamza Bayram

Merhaba, normalde sedan bakıyordum ama aklıma SUV lar takıldı. 320.000 TL ye D sınıfı 200.000 civarı dizel SUV var mı, varsa hangilerini önerirsiniz?

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Çağrı Alaf yazdı:

Böyle başlıkları görünce içimi bir hüzün kaplıyor. Geçen sene bile bu paralara çok güzel bir Insignia alınırdı. Şimdi benim 60'a aldığım Vectra'ya 220 yazıyorlar. 😕 

geçen sene w220 S350 alınıyordu ne insigniası...

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Doğan Arşiray yazdı:

geçen sene w220 e350 alınıyordu ne insigniası...

w212'yi kastediyorsak sonraki hedeflerimden bir tanesi E350 CDI 4MATIC

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

w212'yi kastediyorsak sonraki hedeflerimden bir tanesi E350 CDI 4MATIC

W220 S serisi. Yanlis yazmisim.

W212 350cdi cok basarili arabadir bizde vardi.

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
Doğan Arşiray yazdı:

W220 S serisi. Yanlis yazmisim.

W212 350cdi cok basarili arabadir bizde vardi.

Nasip, makyajlı 265PS'lik denk gelir belki bir gün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Selim Bilgin yazdı:

Nasip, makyajlı 265PS'lik denk gelir belki bir gün.

müthiş sakin, sessiz ama müthiş hızlıydı. çok rafine bir arabaydı. hiçbir eksiği yoktu. yere çok yakın olduğu için sürekli ortasını sürtüyorduk sırf o yüzden satıldı.

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Hamza Bayram yazdı:

Bu aracı buldum ama önde ki marka logosunda yanık izi gibi bir iz var bu nedir, bi incelermisiniz ilanı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-chevrolet-cio-motors-dan-chevrolet-captiva-2.0-d-lt-high-sport-7-kisilik-1035040448/detay/

18 Mayısta hatasız, 140 binde olanını 260 a galeriye verdim. güncel piyasa koşullarında yakıttan dolayı satmak zorunda kalmıştım. 10-11 lt tüketimi vardı.

Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Çağrı Alaf yazdı:

Şubat 2020'De 62 ye aldığım Megane 3'ü 2 ay önce 205'e sattım. Sattığım adam 1 ay sonra 290 a sattı. Benim arabayı geçen hafta yine 340a gördüm ilanda. 

Hayat çok pahalılaşıyor.

Hamza Bayram yazdı:

Bu aracı buldum ama önde ki marka logosunda yanık izi gibi bir iz var bu nedir, bi incelermisiniz ilanı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-chevrolet-cio-motors-dan-chevrolet-captiva-2.0-d-lt-high-sport-7-kisilik-1035040448/detay/

Pompacıya ortak eder bu araba. Arkadaşım bu yakıt zamlarından önce alıp 6 ay dayanabilmişti. 11-12 litre ortalamayla geziyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamza Bayram

Abiler captiva c100 ün donanım paketleri nelerdir? Hangi pakette hangi koltuk döşemesi geliyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hamza Bayram

Bazı Captivalarda Chevrolet logosunun üst kısmanda yarım aya benzer şöyle bir delik var bu nedir?

Screenshot_20220813-220257_sahibindencom.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...