İçeriğe Yönlendir

Sahiplenmek için Muhabbet Kuşu

Erhan Doruk

Recommended Posts

Erhan Doruk
(düzenlendi)

Ankara"da çocuğa muhabbet kuşu alacağım ancak son çıkan yasa ile petsoplarda satışlarda kısıtlama var. Ankara"da kuşu edinmek için yetiştirici veya sahiplendirici tavsiyelerine açığım.

Kıyıda köşede kalmış kafesi olanları da değerlendirebilirim.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Nasıl yani. Daha 2 hafta önce aldık 2 tane. Hatta 4  tane. Nasıl yasakmış bu anlamadım. 

Gerçi alan babamdı onuda nasıl aldı bilemiyorum :D 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

önceden üreticilere veya sahiplendiricilere internetten ulaşılabiliyordu. Şu an hiç ilan yok, birkaç pehshop a sordum, ulus a bakacaksın dediler.

buradan tavsiye alayım dedim.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Muhammet Ölmez yazdı:

Boşta kafes var bende, yolunuz bu aralar İstanbul'a düşerse vereyim.

teşekkürler, Ankara "da olsa değerlendirirdim.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Erhan abi eryaman'da arkadaşım var. Üretiyor eğitiyor. Çok bilgili ve çok efendi bir arkadaş. 

Ayzek pet shop Mert.

Görüşürsen selamımı da ilet.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Oğuzkan Erışık yazdı:

Erhan abi eryaman'da arkadaşım var. Üretiyor eğitiyor. Çok bilgili ve çok efendi bir arkadaş. 

Ayzek pet shop Mert.

Görüşürsen selamımı da ilet.

Eyvallah , uğrarsam söylerim selamını

Yorum bağlantısı

Ankara memlekette en çok kuş üreticisinin olduğu yerlerden birisi. Ben Ankara'Da yaşarken aşağıdaki siteye bir ilan bırakıyordum, 2 saat içinde en az 5-6 üretici ile görüşüyordum. Dış link vermek inşallah mermi yedirtmez :D

www.muhabbetkusu.com.tr 

Kafes geçenlerde 3 tane bıraktım sokağa (salon salomanje kafeslerdi). 5 dakikada mahalleli aralarında kapışarak paylaşmış :D

Aydınlıkevler'e 3 yıldır gitmedim ama orada üretim de yapan petshoplar vardı ve kuşları çok iyiydi. Bir tanesi Çağdaş sokak üzerinde 98 numaranın karşısındaydı (evimin karşısı :D )

Bir tanesi hala yerindeyse Mavi Tuna pastanesinin oradaydı (ilk ya da 2. sağdan çıkınca) 

Birtanesi de çevreli ve çağdaş sokakların arasında kalan paraleldeydi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Deniz Kom yazdı:

Ankara memlekette en çok kuş üreticisinin olduğu yerlerden birisi. Ben Ankara'Da yaşarken aşağıdaki siteye bir ilan bırakıyordum, 2 saat içinde en az 5-6 üretici ile görüşüyordum. Dış link vermek inşallah mermi yedirtmez :D

www.muhabbetkusu.com.tr 

Kafes geçenlerde 3 tane bıraktım sokağa (salon salomanje kafeslerdi). 5 dakikada mahalleli aralarında kapışarak paylaşmış :D

Aydınlıkevler'e 3 yıldır gitmedim ama orada üretim de yapan petshoplar vardı ve kuşları çok iyiydi. Bir tanesi Çağdaş sokak üzerinde 98 numaranın karşısındaydı (evimin karşısı :D )

Bir tanesi hala yerindeyse Mavi Tuna pastanesinin oradaydı (ilk ya da 2. sağdan çıkınca) 

Birtanesi de çevreli ve çağdaş sokakların arasında kalan paraleldeydi. 

Ben evde üretim yapanlardan almayı daha çok seviyorum. Çok önceleri petshoptan almıştık, bir ay olmadan ölmüştü. Sonra neredeyse yarı fiyatına evde üreten birinden almıştım, 8 yıl filan yaşadı kuş, Yine bir üretici buldum şimdi , akşama bakacağım, jumbo yada ingiliz bakıyorum, memnun kalırsam iletişim bilgilerini paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Deniz Kom yazdı:

Konuyu sonuçlandırdım. Dikmen tarafında evde üreten bir öğrenciden aldım.

ffovrzb.jpeg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk yazdı:

Konuyu sonuçlandırdım. Dikmen tarafında evde üreten bir öğrenciden aldım.

ffovrzb.jpeg

Hayırlı olsun. Yavru olmadığını bilerek aldınız umarım. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Deniz Kom yazdı:

Hayırlı olsun. Yavru olmadığını bilerek aldınız umarım. 

Evet Bir yaşında jumbo erkek , ele alışık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...