İçeriğe Yönlendir

Uygun Sigorta Firması Tavsiyesi

Orhan Yıldırım

Recommended Posts

Ahmet Çankaya

biraderin mercedes C 200d sini indirim olmadığı halde 11.000 e kaskolattık .

pahalı demiştik ama 1.16 yanında ucuz kaldı...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Cihat Küçükay yazdı:

Bizim müdürde 3,20 BMW var. 22 bin tuttu kaskosu 🤫

Daha kötüsü ne biliyor musun.  
Kredili araba almışsın. Borcuk çok daha 

Bu arada kaza yapıp 7000 lira hasar almışsın. 
Kredi veren banka kaskoyu ben yapacağım öyle anlaştık baştan diyor. 
Yeni kasko 44000 lira. 
Çık hadi işin içinden. 
Yapma diyemiyorsun. Krediyi kapayamıyorsun. 
Başka bankadan kredi kullanamıyorsun. 
Satamıyorsun.  

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kasko-sigorta bitmeden en erken ne zaman yapılabilir

15 gün kala. 

• Beğen 4
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün ucuz olan yarın pahalı olabilir.  
Hiç bir bankayla bu tür sözleşme yapmayın. Kasko serbest olsun. 

Bu dönemde mini onarım kullanmayın, çünkü çoğu şirkette mini onarım tramere yansır ve şirket değiştirirseniz indirim bozulur. 
Şirketler agresif kararlar alıyorlar. Eski şirketinizde devam edemeyebilirsiniz.  

Cem Işık yazdı:

Hanımın araba 19.300 e kaskolandı, ama kaskonun nirvanası, @Mehmet Ozyurek sağolsun :)

En iyisine layıksınız.  🤗

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Martta benim kaskoyu 1400 e yapmışız abi, lineaya özel mi bu fiyat yoksa martta durum farklı mıydı. Gerçi hasarsızlığımda iyi ama

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

dün 1 kg patates aldım 15TL idi kilosu. 1.5 ton luk araba yerine patates alsam 22.500 tl ödeyecektim. 99 2002 2006 2008 krizleri bize rakamlara hızla alışmayı öğretti. günümüzdeki hadiese tsunami gibi kriz çökmüşken üstümüze bunun saklanması insanı yanıltabilir ona da alışmalı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Martta benim kaskoyu 1400 e yapmışız abi, lineaya özel mi bu fiyat yoksa martta durum farklı mıydı. Gerçi hasarsızlığımda iyi ama

Bizim gündem çok hızlı. :)

Anında 3 katına çıkabiliyoruz. :)  Ama senin fiyatın geçen yıl da çok iyi çıkmıştı. Evet katlarız ikiye üçe belki ama yine emsallerine göre çok ucuz olacaktır.. 

Çağlar Bayur yazdı:

dün 1 kg patates aldım 15TL idi kilosu. 1.5 ton luk araba yerine patates alsam 22.500 tl ödeyecektim. 99 2002 2006 2008 krizleri bize rakamlara hızla alışmayı öğretti. günümüzdeki hadiese tsunami gibi kriz çökmüşken üstümüze bunun saklanması insanı yanıltabilir ona da alışmalı.

Yakın zamanda, alınabilir olan şeyler için fiyat sormamaya başlayacağız.. 

Geçmişten biliyorum :)

Yaşlı olmanın avantajı. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

acentaların işi zor, zira şu matemetiği ve iktisadi beklentiyi anlatabilmeleri lazım: geçen sesn diye hatırlanan sigorta rakamları üstünden 1 yıl geçti ve şimdiki sigorta poliçesi bundan sonraki yıl içindeki hasarı ödeyecek.

geçen sene bu ay 215 bin olan araba 800-900 oldu, artış hızı yavaşlasa, önümüzdeki sene bu ay 2.400.000 den listeye çıkabilir mesela .

215 ken yapılan sigortası ile şimdi yapılan aynı olur mu? yakın olur mu? hiçbiri olmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...