İçeriğe Yönlendir

Mondeo Mk3 Kapı Kilidi Sorunu

Ergun Mutlu

Recommended Posts

Kenan Şişko

Ben anahtarla kitleyince tüm kapılar kitleniyor. O dediğinizi yaptım bir kere düzeldi sonra yine eski haline döndü. Şimdi yapsam da olmuyor. Sanırım beyinle alakalı söküp bir temizlemeyi deneyeceğim 

Yorum bağlantısı
Ergun Mutlu

Merkezi beyin neresinde aracın tam olarak birde resimini atma şansın varsa memnun olurum...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kenan Şişko

Ben de şu an araştırıyorum yapabilirsen tarif edeceğim

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ergun Mutlu

Soruna çare bulamadım sanayide kilitçi bakti 1 gün uğraşmak istiyor dedi ve söz veremem dedi kapi açmak sıkıntı zarar görebilir dedi benimde bırakmak gibi şansım yoktu geri dönmek zorundaydım.olsada guvenemedim açıkça. Ne yaptimsa açılmıyor cift kilit sistemi.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
Ergun Mutlu

Merhabalar kapı kilidi çok büyük sorun oldu keleşler ford bile çözemedi sorunu kilidi ve kapıyı kırıp açarız ancak dendi. Sanayide 3 faklı kilitciye gösterdim aynı cevap ve baya maliyetli olacak dendi ve tam bişey söylenmedi bende guvenmedim böylece devam ediyorum kendilinden açılır inşallah daha önceden arka kapı aynı olmuştu 10 gün sonra kendi açıldı bugün yine baya kendim inceledim yok açılmıyor...

Yorum bağlantısı
Fatih ÇOLAK
Ergun Mutlu yazdı:

İyi günler 

Edirne de ford kilit ustası tavsiye edecek varmı.

Araç alarm cihazı takan var gösterdim ancak icten veya distan kirarak açmak zorundayız dedi yani keserek büyük ihtimalle. Başkada usta yok anlayan kilitten. Teşekkürler.

Hocam edirne sanayide çok iyi bir ford ustası var sana yardımcı olabilir. Vatan bilgisayardan sanayiye girince ilk sağdan döneceksin sonra ilk sola giriceksim sağdan 4. Sıradaydı . Yıllar oldu hatırlamıyorum adını falan ama yerinden eminim. Alp oto elektrik klima dükkanının ilerisinde.

Yorum bağlantısı
Fatih ÇOLAK
Fatih ÇOLAK yazdı:

Hocam edirne sanayide çok iyi bir ford ustası var sana yardımcı olabilir. Vatan bilgisayardan sanayiye girince ilk sağdan döneceksin sonra ilk sola giriceksim sağdan 4. Sıradaydı . Yıllar oldu hatırlamıyorum adını falan ama yerinden eminim. Alp oto elektrik klima dükkanının ilerisinde.

6325B61F-793F-4BD1-ADCF-0CB771241964.png

Yorum bağlantısı
Ergun Mutlu
Fatih ÇOLAK yazdı:

6325B61F-793F-4BD1-ADCF-0CB771241964.png

Teşekkürler gidince orayada gösteririm aracı 3 ay önce edirnede sanayide farkli kilitciye gösterdim ama araç uzun süre kalması lazımdı ben dönmek zorundaydım...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...