İçeriğe Yönlendir

Allianz Sigortaya Teşekkür, Diğer Firmalara Örnek Olması Dileğiyle

Murat Sürmeli

Recommended Posts

Murat Sürmeli

Kasko işlemlerimde biliyorsunuz Allianz'ın desteğini ve Emmi sigortanın yardımlarını daha önce bahsetmiştim, ikame araç temini olsun, pert işlemleri ve geri ödeme hızı olsun bundan sonra zaten Allianz'dan elimden geldiğince şaşmam (ekonomi müsait olduğunca :) )

Ama bu sefer konu başka. Eşim adına birkaç sigortamız var Allianz'da. Eşimin doğum gününde bir eposta yolladılar, talep ettiğiniz kuruma sizin adınıza bağış yapacağız diye. Çok ince bir hareket. Çok hoşuma gitti. İnşallah diğer firmaların da benzer hareketleri vardır/olur. Güzellikleri paylaşmak gerektiğini düşünüyorum :) 

Bu arada benim doğum günümde böyle bir olay ya yoktu yada kaçırmışım :) 

Konu umarım sorun oluşturmaz, içimden geldi paylaştım, sorun olacaksa firma isimlerini fotoları silebilirsiniz sevgili modlar :flowers:

image.png.5f978e2fa8f2e59be169945780df6f41.png

image.png.2bb4e8baf8e8c208cf5724429a993823.png

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben 22 yıl önce tanıştım. :) 

Focus almak için bayiye gitmiştik.  Arabayı aldık. 
Sigorta yaptırırken bayideki personel öyle övdü ki.  Acentesi olmaya karar verdik.  
Tabi yine de araştırdık.  Doğru araştırmanın servisler ve tamirciler olduğunu düşündük ve çok servise sorduk.  
Hepsi de olumlu cevap verdi.  
Acenteliği aldık. 
Ancak bir iş hanında 5. kattayız o zaman. 
Gelen giden yok.  
Bölge müdürümüz Atilla bey vardı.  
Onu aradım, reklamınız yok, gelen giden yok. Ben sigortacıların olduğu sokağa gideceğim dedim.  
Sakın ha dedi.  Oraya gidersen fesih ederim acenteliği, eşinden dostundan başla, dua et kaza yapsınlar dedi. Bizim reklamımız hasarlardır dedi.  
Bir taşıyıcılar kooperatifinde Maça dayı vardı. Onun sigortalarını yapmıştım. Tuttu kaza yaptı. 12 gün gibi bir sürede hasarı ödenmişti.  

Bu çizgilerini hiç bozmadılar. Ben de 22 yıldır başka şirketlerden gelen hiç bir teklifi kabul etmedim. 
Allianz iyidir.  Ben şirketimi seviyorum ve güveniyorum. 

• Beğen 13
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben 22 yıl önce tanıştım. :) 

Focus almak için bayiye gitmiştik.  Arabayı aldık. 
Sigorta yaptırırken bayideki personel öyle övdü ki.  Acentesi olmaya karar verdik.  
Tabi yine de araştırdık.  Doğru araştırmanın servisler ve tamirciler olduğunu düşündük ve çok servise sorduk.  
Hepsi de olumlu cevap verdi.  
Acenteliği aldık. 
Gelen giden yok.  
Bölge müdürümüz Atilla bey vardı.  
Onu aradım, reklamınız yok, gelen giden yok. Ben sigortacıların olduğu sokağa gideceğim dedim.  
Sakın ha dedi.  Oraya gidersen fesih ederim acenteliği, eşinden dostundan başla, dua et kaza yapsınlar dedi. Bizim reklamımız hasarlardır dedi.  
Bir taşıyıcılar kooperatifinde Maça dayı vardı. Onun sigortalarını yapmıştım. Tuttu kaza yaptı. 12 gün gibi bir sürede hasarı ödenmişti.  

Bu çizgilerini hiç bozmadılar. Ben de 22 yıldır başka şirketlerden gelen hiç bir teklifi kabul etmedim. 
Allianz iyidir.  Ben şirketimi seviyorum ve güveniyorum. 

Dua etmişmiydin abi, merak ettim :D

• Beğen 1
  • Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nihat Palolu yazdı:

Dua etmişmiydin abi, merak ettim :D

Yok ya. etmedim. Zor bir dua :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

öğle yemekleri efsane idi, mutfakta

Mehmet Ozyurek yazdı:

Ben 22 yıl önce tanıştım

40 ından önce miydi :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

Taaabi. 
Hiltonlarım serbest olduğu dönemlerdi.  

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Taaabi. 
Hiltonlarım serbest olduğu dönemlerdi.  

Maça dayıyı da götürdün mü? Adamın o kadar emeği var üzerinde :D hem poliçe almış hem de kaza yapmış.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nihat Palolu yazdı:

Maça dayıyı da götürdün mü? Adamın o kadar emeği var üzerinde :D hem poliçe almış hem de kaza yapmış.

Yok götürmedim ama. Hep mutlu ettim ya. uzun süre işini yaptım o da kaza yapıp durmuştu.. Güzel reklam yapıyordu :)

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yok götürmedim ama. Hep mutlu ettim ya. uzun süre işini yaptım o da kaza yapıp durmuştu.. Güzel reklam yapıyordu :)

O zaman Maça dayının resmini dükkanın duvarına as, olmadı bilgisayara arka plan resmi yap :D

Arkadaşımın kuzeni özel sağlık sigortası olduğunu unutup kredi kartı ile ödeme yapacakken cüzdanda kenarı görünen allianz kartı fark ediyor muhasebe görevlisi.

Sigortadan faydalanıyorlar. 20-25 yıl önce arkadaş anlatmıştı ilginç gelmişti. Ameliyat falan da olmuş.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nihat Palolu yazdı:

Arkadaşımın kuzeni özel sağlık sigortası olduğunu unutup kredi kartı ile ödeme yapacakken cüzdanda kenarı görünen allianz kartı fark ediyor muhasebe görevlisi.

Sigortadan faydalanıyorlar. 20-25 yıl önce arkadaş anlatmıştı ilginç gelmişti. Ameliyat falan da olmuş.

Çok hatırlanmasın diye kart vermiyoruz artık :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Çağlar Bayur yazdı:

öğle yemekleri efsane idi, mutfakta

Bıyıklar orjinalmiş o zaman :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

aynından garanti bankası da yapıyormuş. İkisini de yaptım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...