İçeriğe Yönlendir

SYM Orbit 2

Erdem Bozkurt

Recommended Posts

Erdem Bozkurt

Herkese Merhaba, yaşadığım bölgede şehir içi kullanmak için arayışlarin sonunda butceye uygun bu nasip oldu..50cc motor ehliyetim olmadığı  ve B ehliyetle kullanmak için öncelikle tercih ettim,1.80 boyuma en müsait motor bu,55km hızdan sonra kesiliyor mevzuata uygun olsun diye bir contayla hizi limitlere uyarlamislar . rodajdan sonra söktürmeyi düşünüyorum..110tlye depo doldu 90km yol yaptim çeyrek depo yakti..simdilik keyifli sabah çocuklarimi okula götürüp geliyorum onlarda çok sevdiler...🙂IMG20220928103107.jpg.efacfdae04070333f9333da9164d38ec.jpgIMG20220928103101.jpg.44ce918c4e95c0fc8db112a5e84acadb.jpgIMG20220928103054.jpg.e9b566b25f0467a1d170f7833883f980.jpg l

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Çağlar Bayur yazdı:

:nazar: ruhsat kaç kişilik , sym gayet iyi bir marka

Ruhsat 2 kişilik sym honda yamahadan sonra en doğru seçenek oldu,alt sengment markalarla fiyat farkı var elbette kullanılan malzeme kalitesi memnun edici...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Doğan Arşiray yazdı:

sym symco mu? hayırlı olsun.

Sanyang. 

Güzel markadır uğurdu galiba distribütörü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tevfik Işık

Gule gule, kazasiz binin insallah:nazar:

Cok guzel bir tercih olmus. Çan çin çon almamaniz yerinde bir karar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Tevfik Işık yazdı:

Gule gule, kazasiz binin insallah:nazar:

Cok guzel bir tercih olmus. Çan çin çon almamaniz yerinde bir karar...

Teşekkür ederim,malum fiyatlar uçuk en alt kalite motorlar 20-25bin tl^den başlıyor Sym referansı iyi bir marka bütçeme göre iyi bir seçim oldu 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin

hayırlı olsun, inceledim ben bu motoru çok güzeldi. Hatta 50 cc için alınabilecek en iyi F/P deniliyordu.

güle güle kullanın ve 50 cc deyip geçmeyin kask ve ekipmansız sakın binmeyin.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çok yakışıklı imiş.  Sym zaten güzel.  
Güle güle kullan Erdem. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Fatih Evcin yazdı:

hayırlı olsun, inceledim ben bu motoru çok güzeldi. Hatta 50 cc için alınabilecek en iyi F/P deniliyordu.

güle güle kullanın ve 50 cc deyip geçmeyin kask ve ekipmansız sakın binmeyin.

teşekkür ederim,tabikide kask eldiven motorla beraber ilk aldıklarım,2 tekerin sürüş keyfinin yanında riski hemen yanıbaşımızda bekliyor...

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Erdem Bozkurt yazdı:

teşekkür ederim,tabikide kask eldiven motorla beraber ilk aldıklarım,2 tekerin sürüş keyfinin yanında riski hemen yanıbaşımızda bekliyor...

Montta şart.  Çocuklar için endişelendim de, aman diyeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Kazasız, belasız güle güle kullanın. SYM Orbit II, 50 cc motosikletler arasında en iyilerinden biridir. Çok uzun bir süre olmasa da, 5 yıllık 50 cc motosiklet kullanıcısı olarak tavsiyem kendiniz de, çocuklarınız da lütfen kasksız motora binmeyin. Yağmurlu havalarda asla ön freni (Sağ taraf) kullanmayın ve daha yavaş sürün, mümkünse lastiklerinizi kaliteli lastikler ile değiştirin. Yeni çıkan yönetmelik kapsamında hava karardıktan sonra reflektif yelek yada reflektörlü mont vb görünebilir kıyafetler ile kaskınızın gözünüzü kapatacak bir siperliği yada gözlüğü bulunması gerekiyor. İlk anda aklıma gelenler bunlar. Hayırlı, uğurlu olsun. 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Adem Kazıl

hayırlı olsun, bu aralar honda today ve sym mio 50 bakıyorum uygun bulursam alıcam ama denk gelmiyor, honda todaylerin fiyatları saçma yerlerde.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Erdem Bozkurt
Bekir Çelik yazdı:

@Erdem Bozkurt hocam, memnun musunuz motosikletten? Bir sıkıntı yaşadınız mı? Aktif kullanıyor musunuz hâlâ? KM kaça geldi?

Çok Memnunum 50cc sınıfının en sağlam motoru kesinlikle 1500km civarı oldu,şehir içi kullanıyorum hız 50km üstü çıkmıyor rampalarda 2 kişi ağır ama sıkıntısız,sigortadan.mtvden muaf sadece vize masrafsız her işimi görüyor

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Erdem Bozkurt yazdı:

Çok Memnunum 50cc sınıfının en sağlam motoru kesinlikle 1500km civarı oldu,şehir içi kullanıyorum hız 50km üstü çıkmıyor rampalarda 2 kişi ağır ama sıkıntısız,sigortadan.mtvden muaf sadece vize masrafsız her işimi görüyor

Limitör sökülü mü

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Zafer Bakar yazdı:

Limitör sökülü mü

Yok söktürmedim,servis tavsiye etmedi ama garanti bittikten sonra söktürebilirim..

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Erdem Bozkurt yazdı:

Yok söktürmedim,servis tavsiye etmedi ama garanti bittikten sonra söktürebilirim..

Söktürün bence hocam garanti oluyor da ne oluyor. Yok kullanıcı hatası yok yarısını siz ödeyin yarısını biz vs vs birçok durum ile yüzyüze kalıyoruz. Ben limitör iptal şekilde rodaj yaptım halen biniyorum 1.250 km de şuan maşallah sorunu yok. Son hız 74 düz yol. Heryerde bu hıza çıkmak güvenli değil lakin akan trafiğe karşı yorgun düşmüyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Erdem Bozkurt yazdı:

nasıl yaptırdınız?

Soketinin yerini bulup çıkartıyorlar bu kadar. 

Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Oğuzkan Erışık yazdı:

0-100 soracaktım tam.

Kapışılınır. Çevre yolu batıkent sapağı buluşalım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...