İçeriğe Yönlendir

i20 Parcafilosu V Kayışı Problemi

Onur Gülay

Recommended Posts

Onur Gülay

Merhabalar,

İnternet üzerinden (parçafilosu) şase numarasını yazarak v kayışı sipariş ettim. Bugün geldi değiştirmek için arabanın başına gittiğimde aracın üzerindeki v kayışında 5PK1230 , site üzerinde verdiğim siparişte 5PK1230 ancak gelen üründe pk1240 olduğunu fark ettim. Bu parça araç ile uyar mı iade edip tekrar sipariş etme süreci ile uğraşmak istemiyorum, eğer sorunsuz şekilde kullanabilirsem ilgili parça ile yoluma devam edeceğim. Yabancı parça sitelerinin bazılarında 1240 ve 1230 birlikte verilmiş bazısı da 898 demiş aracım 2015 1.2 gb i20 bu arada.

Yorum bağlantısı
Onur Gülay

söktüm parçayı ölçtüm, eski kayışta çatlaklar olmasına rağmen küçük kaldığı için (uzama yapmasını da hesaba kattım) o yüzden geri eskisini taktım. Parça filosundan daha önce alışveriş yapmıştım ama bu defa saçma sapan bir iş yaptılar bir de arka balata sipariş etmiştim umarım onlar uyar çünkü kutusunun üzerinde accent balata arka blue 12>sonat yazıyor.. 0986495351  kodu da bu 0986495351 Bir daha da tövbe online bir şey almam

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Üretici kodlarından çapraz kodlara bir bakın belki aynıdır. Gereksiz yere iade vs ile zaman kayıbı olmasın. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Gülay
Ü.Emre Kartal yazdı:

Üretici kodlarından çapraz kodlara bir bakın belki aynıdır. Gereksiz yere iade vs ile zaman kayıbı olmasın. 

parçayı söktüm ama 2 cm falan daha uzundu, esnemiş, uzamış olma ihtimalini de düşününce biraz fazla geldi. gevşek bir kayış zamanla bilyalara zarar verebilir diye iade kodu aldım yeniden sipariş edeceğim umarım bu defa 1230 olanı gönderirler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...