İçeriğe Yönlendir

2012-2013 Model C Segment Sedan Önerisi

Turan şahin

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Turan şahin
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

astra J kasa denen kasa bunlardan değil, bir önceki harf serisidir bu

Hocam 2012 den itibaren makyajsız kasa sedan yok dediler ya o zaman bu ilanlar 2012 model değil mi? Dediğim gibi 2012 model ilanların kimisi eski kasa kimisi yeni kasa. 

tarihinde Turan şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Turan şahin
(düzenlendi)
Öner Kurukuz yazdı:

Bunlar H kasa . 

Bunlar H kasa . 

O halde 2012 sedan Astra da hem H kasa hem J kasa mı var? Üstte yazılanlar da 2012 modellerde sedan makyajsız kasa yok deniliyor. 

tarihinde Turan şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Turan şahin yazdı:

O halde 2012 sedan Astra da hem H kasa hem J kasa mı var? Üstte yazılanlar da 2012 modellerde sedan makyajsız kasa yok deniliyor. 

J kasanın makyajsızı yok denmiştir. J kasada bildiğim kadarıyla önce hb kasa geldi, sedan epeyce sonra geldi. Geldiğinde de makyajlı olarak geldi sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Turan şahin yazdı:

İyide bu J değil ki H kasa 😊

Fatih Mehmet Uslu yazdı:

J kasanın makyajsızı yok denmiştir. J kasada bildiğim kadarıyla önce hb kasa geldi, sedan epeyce sonra geldi. Geldiğinde de makyajlı olarak geldi sanırım.

J kasa 2009 da çıktı 2012 de makyaj yedi. Yanlış bilmiyorsam 2012 veya 2013 modellerden itibaren de sedan geldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Makyajsız 2009-2012

images?q=tbn:ANd9GcSTmaUdzRFzoLlhGICD7oW

images?q=tbn:ANd9GcSwRMwWWTkLqnTLgs7eWSN

Makyajlı 2012-

images?q=tbn:ANd9GcR_pnza0waj_LR7UH852GH

images?q=tbn:ANd9GcS86xeNVCnwQMQPBrcQ35S

Ön ve arka tampon grubu , sis farları ile farlarda kararma farkı mevcut.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Turan şahin

Peki ilanlarda ki 2012 model H kasa nasıl oluyor? Yanlış mı yazıyorlar?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Turan şahin yazdı:

Peki ilanlarda ki 2012 model H kasa nasıl oluyor? Yanlış mı yazıyorlar?

2013 u bile var H kasanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

Hatta Bende h kasanın makyajlısı vardı.. 12 sonu üretimli..En belirgin farkları ön arka Farlar karartılmıs olması..

13 üde vardı ailemizde..  clasic astra diye uzun bir süre yeni kasa cıkmasına ragmen devam etti uretimine ve satısa.. 

sizin link attiklarınız makyajsız h  bilginize.. Ama Dolu pakette Makyajlı sedan biraz zor bulunur gibi.. hb olanı var ama sedan sayılıdır..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Korhan Şenörer
Ümit Türk yazdı:

abi bunların piyasası nedir tam olarak. Ortalama verebilirseniz. 

Fiyat aralığı çok farklı. 500 bin üzeri isteyen de var, 380-390 bin tl isteyen de. Sarı sitenin araç değerleme bölümünde ortalama rakam 425-440 civarlarında. Bir aydır 425 bine indirdiğim halde arayan soran pek yok. Piyasa oldukça durgun. Aracımla aynı model ve versiyonların yeni ilanları için bildirim seçeneğini açtım, gelen ilanlara bakıyorum km, tramer vb benim ilandan yüksek olmasına rağmen hepsi benim fiyatımdan yüksek. Sırf ilan vermiş olmak için mi veriyorlar anlamadım. On gün sonra ilan sürem dolacak zaten ben de kaldıracağım ilanı. 

Yorum bağlantısı
Onur Çelebi
Turan şahin yazdı:

Merhaba, 2012-2013 C segment sedan alacağım. Seçenek çok olduğu için size sanışmak istedim. İlk etapta aklımda iki model oluştu birisi Opel Astra digeri Ford Focus. Sizin onetileriniz nedir? Araç 1.6 dizel, manuel olacak. Max bütçem 350.000 TL. Araç 180.000 Km yi geçmemis olursa iyi olur. Teşekkürler.

Yakın arkadaşımın aracı gerçekten ev alacağı için satıyor. 110 bine kadar yetkili servis bakımlı, şuan 2. sahibi aracın. İlanda yazılanların hepsi doğrudur. Şimdilik İzmirde 1 haftaya Ankara'ya dönme durumu var.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...