İçeriğe Yönlendir

Hyundai i10 1.0 D-CVVT Style Lpg - Genel Sorular

Mert Emre ŞAMCI

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

yapıştır gitsin, lpg de her yerde çözülür, marstan inmedi sonuçta

şahinS kahve torpido :wub:

mars’tan inenler hangileri :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

mars’tan inenler hangileri :rolleyes:

el feneri pili ile gidio diolaaaa töbeee

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Can
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Motorda sorun açarsa 25 civarına

4 enjektörün neredeyse 15k olduğu ortamda bu fiyata yaparlarsa iyi.

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
Süleyman Can yazdı:

4 enjektörün neredeyse 15k olduğu ortamda bu fiyata yaparlarsa iyi.

Hocam turbo yok enjektör yok boş atmosferik motor 3 silindir yaparlar ya :D

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI

@Süleyman Can @Çağlar Bayur @Sani Gerşon @Erol Güven @Alptuğ Özcan  @Murat Sahın @Ali Darbaz @Ümit Türk

4.000₺ kapora vermiştim. Araç yayından 1 gün kalkmış oldu. Koparabildiğim kadarını koparmaya çalışıp kaporayı yakacağım.

2015 model i20 186.000km Değişensiz tramersiz(boyalar bel altı mevcut) LPG Atiker yeni bu sene takılmış STYLE paket 275 e kuzenimden alıyorum. 

i20 2015 kasası hayran olduğum bir kasaydı. Hem forumun önerileri hemde bu kombin napalım şartların dibinin dibini zorladık girdik bir alamete. 

Herkese çok teşekkür ederim. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

@Süleyman Can @Çağlar Bayur @Sani Gerşon @Erol Güven @Alptuğ Özcan  @Murat Sahın @Ali Darbaz @Ümit Türk

4.000₺ kapora vermiştim. Araç yayından 1 gün kalkmış oldu. Koparabildiğim kadarını koparmaya çalışıp kaporayı yakacağım.

2015 model i20 186.000km Değişensiz tramersiz(boyalar bel altı mevcut) LPG Atiker yeni bu sene takılmış STYLE paket 275 e kuzenimden alıyorum. 

i20 2015 kasası hayran olduğum bir kasaydı. Hem forumun önerileri hemde bu kombin napalım şartların dibinin dibini zorladık girdik bir alamete. 

@Çağlar Bayur un bi lafı vardı, çay içebildiğim birinden araba almanın değeri bambaşka derdi.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Sani Gerşon yazdı:

@Çağlar Bayur un bi lafı vardı, çay içebildiğim birinden araba almanın değeri bambaşka derdi.

Forumca o değerin 4000 tl ye eş değer olduğunu öğrendik.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Alptuğ Özcan yazdı:

Şimdi tekrar okuyunca hakkaten öyle denmek istenmiş :D 

Benim aklım paraya gitti nedense 

Promosyon

Promosy

Pro 

Pra

Para 

Para

😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Eskiden kaporalar 100 ile 1000 tl arası olurdu. 4K kapora neymiş öyle...

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

enjektör yok

Benzini yanma odasına enjektör veriyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

senin arkadaşla da çay içtyidik ama çocuk 5 km gidemeden su koyvermişti :rofl:

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Ucuz yırttınız. İ20 hem çok daha iyi bir araç, hem tanıdıktan, hemde belirttiğiniz duruma göre temiz.

Kafaya koydunuz diye yazmadım, şimdi yazayım, ilerde birilerinin işine yarar. Yetkili serviste motor yapılmış, yetkili servis tarafından kullanılmakta olan, fabrikasyon lpgsi devre dışı bırakılmış ve buna rağmen rölanti dalgalanması çözülememiş bir araç ki çözülebiliyor olsa çözerlerdi. Çözemediklerine göre başka sıkıntılar var. Bu aşikar olan sorun, daha bir sürü de gizli sorun çıkması kuvvetle muhtemel. Servis müdürü bir şeyler demiş, siz inanmışsınız, ben inanmam. Servis müdürü olması falan da beni ilgilendirmez, adamı tanımıyorsunuz, yarın gittiğinizde o da sizi tanımayabilir ki genelde böyle olur, böyle bir durumda hak iddia edemezsiniz. Uludağ motor falan da hikaye, yetkili servisin yaptığı motor düzenli çalışmamış ise o iş uzar gider. Rektefe ile olacak olsa zaten olmuş olurdu. Ben böyle övülen 3 farklı tamirciye 6'şar ay ara ile motor yaptırıp olduramayıp komple sıfır motor alıp takan da gördüm :) Ha bütün anlatılanlardan sonra araç en azından benzin ile sorunsuz çalışıyor olsaydı o zaman durum çok değişirdi, ama belli ki olmamış. Yapılabilse servis yapardı. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

güzel tercih. 1 hafta kiralık kullanmıştım. B sınıf gibi değildi araba. Cam tavanı konsolu falan c segment gibiydi. 

otomatik mi?

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI

Otomatik değil abi manuel. 1.2mpi 186 binde. Değişeni yok. Trameri yok. Lpg yeni takılmış atiker. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Otomatik değil abi manuel. 1.2mpi 186 binde. Değişeni yok. Trameri yok. Lpg yeni takılmış atiker. 

bilindik araba en iyi arabadır. Güzel tercih. Hayırlı olsun diyelim. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Hocam turbo yok enjektör yok boş atmosferik motor 3 silindir yaparlar ya :D

Satici bir galeri olsa idi bu bilgilerin hicbirini alamazdiniz eksperde cogunu anlamazdi piyasasında altinda ben olsam alirdim 

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
Levent Güzelkalp yazdı:

Satici bir galeri olsa idi bu bilgilerin hicbirini alamazdiniz eksperde cogunu anlamazdi piyasasında altinda ben olsam alirdim 

Demek istediğinizi anlayamadım hocam.

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bilindik araba en iyi arabadır. Güzel tercih. Hayırlı olsun diyelim. 

Hocam kuzenim al sat yapıyor. Elindeki arabalardan biriydi. Gelen tekliflerin biraz altına bıraktı ama eksper raporu falan gerçekten temiz aracın. Çok çok samimi olduğum biri. Normal akraba kategorisi değil. Planda yoktu zaten. Gel bendekini vereyim kafana takma dedi öyle aldık

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

senin arkadaşla da çay içtyidik ama çocuk 5 km gidemeden su koyvermişti :rofl:

Hatırlamadım ama?

Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Hocam kuzenim al sat yapıyor.

Yine başa döndük :unsure2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Hatırlamadım ama?

ocakbaşında masaya yatıırıız

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Demek istediğinizi anlayamadım hocam.

Cevaplar karisti hocam baska bir yere yaziyordum. :biggrin: size hayirlisi olsun tanidiktan alinan arac hep iyidir

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Oğuzkan Erışık yazdı:

Promosyon

Promosy

Pro 

Pra

Para 

Para

😅

Sistem bizi paranın kölesi yapmış :onder:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...