İçeriğe Yönlendir

8000 TL ye Kadar Laptop Tavsiyesi

Mustafa Karahan
Çözüme git Mustafa Karahan tarafından,

Recommended Posts

Mustafa Karahan

Merhabalar arkadaşım için laptop bakıyoruz. Bütçe en fazla 8000 TL olacak.

Laptop kullanım amacı office programları ve video izlemek 😊

Tavsiyelerinizi bekliyorum 😊 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)

@Sani Gerşon en son  satıyordu. Ama işinizi görür mü bilmem. Bütçenizi baya altında bir fiyata veriyordu. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ümit Türk yazdı:

@Sani Gerşon en son  satıyordu. Ama işinizi görür mü bilmem. Bütçenizi baya altında bir fiyata veriyordu. 

Sıfır bakılıyor anladığım kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Sani Gerşon yazdı:

Sıfır bakılıyor anladığım kadarıyla.

Tercih meselesi tabi. Belki değerlendirebilirler diye yazayım dedim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan

Evet sıfır bakıyor arkadaş 😊 bir de Acer iyi değil yani eskiden öyleydi şimdi nasıldır bilmiyorum 😊

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Mustafa Karaca yazdı:

Evet sıfır bakıyor arkadaş 😊 bir de Acer iyi değil yani eskiden öyleydi şimdi nasıldır bilmiyorum 😊

Okulda acer kullanıyorum 6.nesil i5 8gb ram 400gb+1tb ssd 14" ekran pil gün boyu dayanıyor neredeyse. Kullsnnasam inanıp para verip almazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Geçen arkadaşa kurtuluşta bir bilgisayarcıdan dell aldık 4200 tl ye i5 15.6 8gb ram ssd li. Bu paraya celeron zor alıyordu , iyi denk geldi. Orada çok fazla bilgisayar vardı. İstiyorsanız özelden bilgisini atayım. Sıfır bakacaksanız işlemcisi en yüksek ve ssd li ürünü tercih edin. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Metin Uzunoğlu yazdı:

gün boyu dayanıyor neredeyse.

Nasıl yani aralıksız durmadan aktif bir şekilde mi?

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ümit Türk yazdı:

Nasıl yani aralıksız durmadan aktif bir şekilde mi?

sabah 9:20-12:00 öğleden sonra 13:00-16:20 arası pil dayanıyor. Acer TravelMate P648 seri model no:N15C5

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

Geçen arkadaşa kurtuluşta bir bilgisayarcıdan dell aldık 4200 tl ye i5 15.6 8gb ram ssd li. Bu paraya celeron zor alıyordu , iyi denk geldi. Orada çok fazla bilgisayar vardı. İstiyorsanız özelden bilgisini atayım. Sıfır bakacaksanız işlemcisi en yüksek ve ssd li ürünü tercih edin. 

bana da gönderirimisin?

Mustafa Karaca yazdı:

bence kalite yeterli. HP nin giriş seviyesi yerine ACER alırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Metin Uzunoğlu yazdı:

Okulda acer kullanıyorum 6.nesil i5 8gb ram 400gb+1tb ssd 14" ekran pil gün boyu dayanıyor neredeyse. Kullsnnasam inanıp para verip almazdım.

Acer kullanıp memnun kalan etrafımda memnun birisi yoktu eskiden o yüzden ön yargı var bende biraz 😊

Erhan Doruk yazdı:

Zahmet olmazsa adresi alayım arkadaşa söylerim işine gelirse niye olmasın 😊

@Doğan Arşiray Acer konusunda biraz ön yargılıyım o yüzden pek elim gitmiyor 😊 arkadaş olunca da bunu tavsiye edemiyorum. Ama yeni nesil Acer nasıldır gerçekten bilmiyorum. 

İbrahim Arslan yazdı:

Bi bakayım bende bu ürünlere teşekkür ederim 😊 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

bana da gönderirimisin?

bence kalite yeterli. HP nin giriş seviyesi yerine ACER alırım.

Büyük konuşmayım bir daha hp laptop hayatta almam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
(düzenlendi)

İşin içine oyun girmeyecekse herhangi bir markanın ürünü alınabilir. Çok takılmayın.

Ssd disk olması ve nispeten yeni nesil işlemci olması yeterli.

Klavye dizaynına dikkat edin, kolay kullanabileceğiniz bir klavye olsun.

Mesela ben shfit tuşu gibi düz enter tuşunu sevmiyorum. Laptop alırken buna dikkat ederim. İlandaki Lenovo özellik olarak gayet yeterli de olsa bu sebepten dolayı kendime almam mesela.

tarihinde Öner Kurukuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Mustafa Karahan

Cevap yazan herkese teşekkür ediyorum. 

Amazon daki i5 işlemcili modeli tercih ettik siparişi verdik 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...