İçeriğe Yönlendir

2014 Fiesta Far Selamlama Sorunu

Yusuf Aygüler

Recommended Posts

Yusuf Aygüler

Merhabalar, 2014 model fiesta aracımın mevcut eski merceksiz farlarını mercekli ve ledli sıfır far ile yeniledim. Daha önceden anahtar kumandasına basınca ön farlar ve arka parklar selamlama yapar gibi araca binene kadar açık kalıyordu. Ancak şu anda aracı kumandayla açtığımda sadece dörtlü sinyal veriyor ve herhangi bir şekilde ön ve arka lambalar yanmıyor. Bunun nedeni hakkında bilgisi olanlar varsa eğer bir çözüm konusunda yardımlarını bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Yusuf Aygüler

Peki bu kodlama işlemi nerede ve nasıl yapılıyor acaba, bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın lütfen :)

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Yusuf Aygüler yazdı:

Peki bu kodlama işlemi nerede ve nasıl yapılıyor acaba, bilmediğim için soruyorum kusura bakmayın lütfen :)

Özellik açan yerler yaparlar genelde. Eğer kablo alma şansınız varsa bir dizüstü cihazla kendiniz de yapabilirsiniz. 

Yapımı için yardımcı olmaya çalışırım

Yorum bağlantısı
Ozkan çoban

Alakasız olacak ancak bu farların açık kalma süresini biraz daha uzatmak mümkün oluyor muydu acaba :)

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ozkan çoban yazdı:

Alakasız olacak ancak bu farların açık kalma süresini biraz daha uzatmak mümkün oluyor muydu acaba :)

Evet

Yorum bağlantısı
Yusuf Aygüler
Ü.Emre Kartal yazdı:

Özellik açan yerler yaparlar genelde. Eğer kablo alma şansınız varsa bir dizüstü cihazla kendiniz de yapabilirsiniz. 

Yapımı için yardımcı olmaya çalışırım

Bugün uğradığım yerde adam baya uğraştı ama sonuç alamadı, daha önceden de hiç yapmamış zaten. Araştıracağını söyledi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...