İçeriğe Yönlendir

310.000 TL D veya E Segment Araç Önerisi

Turan şahin

Recommended Posts

Turan şahin

Merhaba, Ben eski olsun kaliteli olsun kafasında bir adamım. Elime para geçtikçe araç modelini yükseltirim. 310.000 TL bütçem var bana hangi D veya E segment hangi araçları önerirsiniz? LPG li bineceğim için yakıt önemli değil. Otomatik veya manuel olabilir. KM çok aşırı yüksek olmasa iyi olur. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Bu paralara d segment araç alınacaksa km bi tık yüksek olacak. LPG de işin içine girecekse japon grubu tavsiye ederim. Eski kasa accord gibi araçlar mantıklı olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Turan şahin yazdı:

Merhaba, Ben eski olsun kaliteli olsun kafasında bir adamım. Elime para geçtikçe araç modelini yükseltirim. 310.000 TL bütçem var bana hangi D veya E segment hangi araçları önerirsiniz? LPG li bineceğim için yakıt önemli değil. Otomatik veya manuel olabilir. KM çok aşırı yüksek olmasa iyi olur. Teşekkürler.

dizel otomatik fluence düşünmez misiniz?

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Doğan Arşiray yazdı:

fluence D segmenti değil ama.

Citroen C5 deseler anlayacağım da :) 

Temiz Fluence de genişçe olduğundan değerlendirilebilir belki, tabi amaç önemli

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

E segmentinde o paraya ne alınabilir emin değilim.

belki temiz bulunursa e39 530 filan alınabilir.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Doğan Arşiray yazdı:

En iyi jaguar arkadaşının jaguaridir.

Arkadaşım rover almıştı 2002 senesi falan. Babasına gösteriyor bende yanındayım. Babası diyor ki oğlum neden aldın bunu başına bela olacak? Baba kraliyet ailesi bile buna biniyor ingilterede dedi bizimki. Len bırak kıraliyet ailesi başa çıkamamış satmış sen nasıl başa çıkacaksın demez mi :D :D 

• Beğen 2
  • Mutlu 7
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Roverin tum ust yonetim ekibi concorde kazasinda olunce marka yalan oldu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Doğan Arşiray yazdı:

En iyi jaguar arkadaşının jaguaridir.

O tum araçlar için gecerli yaa. Alfa için de oyle dediler jeep içinde oyle dediler. Aldıklarımdan pişman değilim aklim hala alamadiklarimda

Yorum bağlantısı
Turan şahin
Rıdvan Ergün yazdı:

Volvo S80 aramanızı öneririm

Hocam benim bütçede ki s80ler de şanzıman falan sorunlu diyorlar. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Doğan Arşiray yazdı:

fluence D segmenti değil ama.

Doğru. Bende düşünmez misiniz dedim :) 

Yorum bağlantısı
Turan şahin
(düzenlendi)

Arakadaşlar BMW E39 520İ nin motor ömrü ne kadar dır, söylendiği gibi motor malzemesinden kaynaklı 200.000-250.000 de bitiyor mu motorları? Yoksa normal araç motoru kadar ömrü mü var? 

tarihinde Turan şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Doğan Arşiray yazdı:

Roverin tum ust yonetim ekibi concorde kazasinda olunce marka yalan oldu.

o süper jet yolcu uçağı concorde mu bahsettiğin kalkışta pistten bir parça yüzünden hsar alıp alev alarak kalkıp geri düşen ?

vay be 

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Mevzu almak değil. Ancak alınan 300.000 TL’lik arabanın sıfırının 3 milyon olduğu ve masrafının da ona göre olacağı hesaplanması lazım. 

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Artık böyle konulara da cevap veremiyoruz. Sarı site IP adresinden dolayı almıyor içeriye beni Hırsız sanıyor Ellam. Ben de aynı kafa ile 2.5 sene önce Opel Vectra aldım sonra çok sevdim yükseltmedim ama Mondeo o yaş aralığında yine rakiplerine göre iyidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...