İçeriğe Yönlendir

İstanbul Anadolu Yakası Lastik Oteli Hizmeti

Deniz Kom

Recommended Posts

Deniz Kom

Merhaba arkadaşlar,

Kar kış gelmeden arabanın pabuçlarını değiştirmek istiyorum. Lastikleri aldım, 1 aydan fazladır iş yerindeki depomda bekliyor. Önceden sezon değişimlerinde lastikleri bir arkadaşımın deposuna koyuyordum ancak o depo artık başkasının kullanımında olduğundan bu sene koyamayacağım. 

Küçükyalı'da oturuyorum. Etrafta biraz lastik oteli aradım ancak bulamadım. Apartmanın garajına da koyamıyorum, apartman sakinlerinden daha fazla, hırsızlar garaja giriyor. 

İş yerim Gebze'de. O lokasyonda da arkadaşımın yıllardır kullandığı lastik oteline koymak istemiştim. Fakat elemanlar işi uyanıklığa dökmüş. Barındırmaya 500, her değişime 200, ayara da 200 istiyor. Çaldırıp mevsimlik yenilesem kafam daha az ağrır...

Kıssadan hisse, kullandığınız, memnun olduğunuz otel hizmeti veren lastikçiler var mıdır?

Teşekkürler,

Deniz

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Şirket aracımın lastikleri Kartal midasta saklanıyordu. Hizmet alabilirsiniz size yakın sayılır randevulu çalışıyorlar ve saatlerine sadıklar. Fiyatlarını bilmiyorum. 

İstanbulda zor oluyor diye geçtiğimiz hafta Bursa ya getirdim lastikleri, Sökme takma balans 17 jant için 350 TL Saklama 150 TL  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Deniz Kom yazdı:

her değişime 200, ayara da 200 istiyor.

Sök tak balans 250 verdim ben. 

İşyerinin deposuna koyamıyor musun. 

Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Burak Kuşçu yazdı:

Şirket aracımın lastikleri Kartal midasta saklanıyordu. Hizmet alabilirsiniz size yakın sayılır randevulu çalışıyorlar ve saatlerine sadıklar. Fiyatlarını bilmiyorum. 

İstanbulda zor oluyor diye geçtiğimiz hafta Bursa ya getirdim lastikleri, Sökme takma balans 17 jant için 350 TL Saklama 150 TL  

Eve geçerken bir uğrayayım, hiç bilmiyorum burayı. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Sök tak balans 250 verdim ben. 

İşyerinin deposuna koyamıyor musun. 

Maalesef koydurtmuyorlar. Gelen lastikleri geçici olarak stoklamam bile problem oldu. 

Yorum bağlantısı
Deniz Kom
Ümit Türk yazdı:

Mahalle lastikçisi bile yapıyor bu işi. Bir danışın. 

Merhaba, asıl mesele güvenilir bir yer olması. Otele bıraktığınız lastikleri kiraya veren, satan bazı yerler duyduk. Neticede lastiklerde sensör ya da başka bir şey yok. 2 gün önceden haber veriyorsunuz bir de değişim için. Adamlar lastiği geri çağırıp yıkayıp sizin araca da takabilir. 

Ben yine bir depo buldum sanırım oraya koyacağım. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...