İçeriğe Yönlendir

Siz Olsanız Ne Yaparsınız? Yaz, Kış, 4 Mevsim...

İlke Demir
Çözüme git Çağlar Bayur tarafından,

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Dün arkadaşla rotçuya gittik. Onun arabasında ön traversin bi tarafı gerideymiş. Onu düzeltirken baktık sıfır 2022 climate2 vardı 16 jant. Ne kadar dedik. 1600 dedi ama sabah sattım o takımı dedi. Başka yokmuş. İnternette 2021’i 1850. O da yeni almıştı. Kendini “nerden bileyim abi her yerden haberim olamaz ya” diye avuttu :) 

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Dün arkadaşla rotçuya gittik. Onun arabasında ön traversin bi tarafı gerideymiş. Onu düzeltirken baktık sıfır 2022 climate2 vardı 16 jant. Ne kadar dedik. 1600 dedi ama sabah sattım o takımı dedi. Başka yokmuş. İnternette 2021’i 1850. O da yeni almıştı. Kendini “nerden bileyim abi her yerden haberim olamaz ya” diye avuttu :) 

Oluyor böyle ama. Bende kışlıkları internette bulabildiğimden ucuza aldım lastikçiden. Garip ama oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihaner Öztürk
(düzenlendi)

2 ay önce aynı takıntı bendede vardı. Hatta Goodyear 4 mevsim sipariş ettim ve 1 tanesi farklı gelince iade ettim. Sonra buradaki arkadaşların etkisi ile kışlık conti aldım. 215 65 17 4 mevsimde çok markada yoktu zaten. Ben Ankara gibi yerlerde 4 mevsim iş görür diye düşündüm ama yinede kışın acil karlı buzlu bir yere gitmem gerekir düşüncesine yenik düştüm. Conti kışlık çok hoş ve kalite duruyor. Bence sürücü bilinçli ise 4 mevsimde işini görür. 

tarihinde Cihaner Öztürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ersen şahin

Geçen kışı yazlık lastikle geçirdim 

Bir keresinde rampayı çıkacekken  bir arabanın geri geri geldiğini gördüm ileride iki araba daha kalmıştı geri kayan araba yoldan çıktıktan sonra aşağıdan kaptırıp 3. Vitesde çok rahat bi şekilde çıktım rampayı lastiklerin dişli olması ve biraz tecrübe genellikle işe yarıyor

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ersen şahin yazdı:

Geçen kışı yazlık lastikle geçirdim 

Bir keresinde rampayı çıkacekken  bir arabanın geri geri geldiğini gördüm ileride iki araba daha kalmıştı geri kayan araba yoldan çıktıktan sonra aşağıdan kaptırıp 3. Vitesde çok rahat bi şekilde çıktım rampayı lastiklerin dişli olması ve biraz tecrübe genellikle işe yarıyor

Genelde yaramaz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...