İçeriğe Yönlendir

Çamaşır Kurutma Makinesi Tavsiye

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Serkan Gülderen

vestel 9kg aldık ertesi gün servis gelip kurulum yaptı . şuana kadar memnunuz tşk. tavsiyeleriniz için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Ahmet Çalışkan yazdı:

Bugün 20/03/2024. Bizim 24/02/2024 tarihinde Arçelik bayisinden satın aldığımız Arçelik KMX 900 kurutma makinesi hala teslim edilmedi. Bayiyle ve müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmelerden de bi sonuç alamadım. Arçelik almayı düşünen varsa, almadan önce bayinin stoklarını bi kontrol etsin derim.

cuma akşamı grunding tv aldım internetten

Salı öğlen kuruldu

Cumartesi ve pazartesi 2 kere aradılar ürün yolda takip ediyoruz dediler şaşırdım

sizin olayı duyunca da bu olayların bir standartının olmaması çok can sıkıcı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Ali Gülmez yazdı:

cuma akşamı grunding tv aldım internetten

Salı öğlen kuruldu

Cumartesi ve pazartesi 2 kere aradılar ürün yolda takip ediyoruz dediler şaşırdım

sizin olayı duyunca da bu olayların bir standartının olmaması çok can sıkıcı

Kaldı ki Grundig ve Arçelik aynı holdingin markaları bildiğim kadarıyla. Gerçekten ilginç

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

LG almayın. parçası sadece yetkili serviste var. yazdıysam yeniden hatırlatma olsun.

Yorum bağlantısı
Ali Gülmez
Ahmet Çalışkan yazdı:

Kaldı ki Grundig ve Arçelik aynı holdingin markaları bildiğim kadarıyla. Gerçekten ilginç

grundig beko altus arçelik aynı çatı altında

Doğan Arşiray yazdı:

LG almayın. parçası sadece yetkili serviste var. yazdıysam yeniden hatırlatma olsun.

Tüketici derneği başkanı Adem Helvacının güzel videoları var bu konuda. 

Sony philips (lg katılır mı bilmiyorum) ürünleri çok başarılı ama ülkemizde servis ağı yok

Servis işini merdiven altı teknoloji firmalarına vermişler sorun çıktığı an karşınız da muhattap yok diyor

Arçelik ve vestelin kalitesi bu firmalara göre düşük ama onlarda işi servis ağı ile kurtarıyor diyor

Samsungta servis olarak iyi ama tv panelleri kalitesiz çok sorun yaşanıyor ailemin 50 inç tv side 2 sene sonunda panelde çizgiler çıktı ancak samsung üzerinden garanti uzatma yaptığımız için panel hemen ücretsiz değiştirildi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...