İçeriğe Yönlendir

Taliban Yerli Otomobil Üretti

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Berke Kaya

Sahi forumda bir ara yerli savunma sanayi ürünlerimiz hakkında konu vardı, oldukça aktifti, Ali Darbaz bizi enfes bilgilendiriyordu, kime rahatsızlık verdi de silindi acaba? Aramızda o konudan rahatsızlık duyanların olması ne acı verici, işin ilginci onların forumda söz sahibi olması da.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Berke Kaya yazdı:

Sahi forumda bir ara yerli savunma sanayi ürünlerimiz hakkında konu vardı, oldukça aktifti, Ali Darbaz bizi enfes bilgilendiriyordu, kime rahatsızlık verdi de silindi acaba? Aramızda o konudan rahatsızlık duyanların olması ne acı verici, işin ilginci onların forumda söz sahibi olması da.

Neyin kafası bu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Çağlar Bayur yazdı:

röno metalden bişiler yapmış mı? eskileri bilmem, dedem anlatsana bize :P

Motor gücü yeterli değil diye ağırlık düşürerek yapmış adamlar 🍆

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Servet Aydın yazdı:

Motor gücü yeterli değil diye ağırlık düşürerek yapmış adamlar 🍆

Tank oyununda Fransız tankını merak edip iki sefer oynadım. Hakkaten onda bile Broadway sesi vardı. Bayırı çıkana kadar savaş bitiyordu :)

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Hamit inan yazdı:

Neyin kafası bu ?

işte buna (senin yazdığına değil ha)  literatürde "ayrıştırıcı dil" deniyor. Ben de anlayamadım durup dururken.  Ali Egeayı alalı sustu zaten basıyor da basıyor gaza. 

• Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Berke Kaya
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

işte buna (senin yazdığına değil ha)  literatürde "ayrıştırıcı dil" deniyor. Ben de anlayamadım durup dururken.  Ali Egeayı alalı sustu zaten basıyor da basıyor gaza. 

Allah sağlık afiyet versin, saçına aklar düşmüş hocam, sen daha anlayamadıysan, bu saatten sonra anlatsam da anlarmısın ki?

tarihinde Berke Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Mehmet Göktürk yazdı:

işte buna (senin yazdığına değil ha)  literatürde "ayrıştırıcı dil" deniyor. Ben de anlayamadım durup dururken.  Ali Egeayı alalı sustu zaten basıyor da basıyor gaza

İnsan sağcı olur solcu olur ateist olur müslüman olur zengin olur fakir olur okumuş olur cahil olur. Lakin vatansever olmak bunlardan farklıdır. Vallahi tiksinti geldi artık. Hele hele ortada birşey yokken zing diye ortaya inmek... 

Son 5 seferdir olaya kestirme giriyorum. Zinggggg diye kalıyorlar. Aha burada da diyorum. 

Her kim vatan haini ise Allah onu ve yedi neslini lanetlesin lakin vatansever birine hain diyen böyle bir yakistirma yapanında kendini ve yedi neslini lanetlesin. Macasi tutan amin der diyorum. Tirt ses yok..... 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Berke Kaya yazdı:

Allah sağlık afiyet versin, saçına aklar düşmüş hocam, sen daha anlayamadıysan, bu saatten sonra anlatsam da anlarmısın ki?

belki biz anlamışızdır da sen anlamamışsındır bi de öyle bak. Senin saçın pembe mi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Berke Kaya
Mehmet Göktürk yazdı:

belki biz anlamışızdır da sen anlamamışsındır bi de öyle bak. Senin saçın pembe mi.

Saçım çıktığı gibi, nasıl programlandıysa öyle gidiyor. Saat geç oldu hocam, aforizmaya gerek yok, gelen yanıtlardan kimin neyi ne kadar anladığı çok net belli. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Berke Kaya yazdı:

Saçım çıktığı gibi, nasıl programlandıysa öyle gidiyor. Saat geç oldu hocam, aforizmaya gerek yok, gelen yanıtlardan kimin neyi ne kadar anladığı çok net belli. 

Avatarın pembe o bakımdan dedim. belli tabi herşey. kolay gelsin. 

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Allah bir insanı evladıyla , bir memleketi de cahiliyle sınamasın.

• Beğen 2
  • Teşekkür 3
Yorum bağlantısı
Berke Kaya
Metin Mankal yazdı:

Allah bir insanı evladıyla , bir memleketi de cahiliyle sınamasın.

Amin, düşünün ne kötü değil mi? Başka ülkelerdeki gelişmeleri alkışlayıp kendi ülkendeki gelişmeleri de, alkışı hadi geçtim de alkışlayanı bile hazmedememek. Ve bunu yapanlarında fikir özgürlüğü, düşünce hürriyetinden dem vurmasıda ayrı ironi, cahilliğin zirvesi. Tekrar amin diyorum, yazdığınız söz güzel.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Berke Kaya yazdı:

Amin

Bir aminde benim duaya der misin?

Hamit inan yazdı:

Her kim vatan haini ise Allah onu ve yedi neslini lanetlesin lakin vatansever birine hain diyen böyle bir yakistirma yapanında kendini ve yedi neslini lanetlesin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Her çakılan çivi her dökülen beton her bağlanan kablo vatan içinde vatan için yapılıyor ise buna hedehödö yapan net haindir alçaktır kahpedir ancak, vatan için yapıyorum adına saklanıp arkada peşkeş çeken varsa bunlar kireç kuyusuna elleri kolları misina ile bağlanıp yavaş yavaş sokulacak insanlardır. Kimse burada veya dışarıda karşısındaki için ahkâm kesmesin. Herkes kendine bakıp bu vatan için toprağa gübreye dönmeden önce ne bırakırım ülkem adına desin kâfi. Göktürk hocam, ayağının altına yatarım senin. Ülkemi 7 cihanda temsil edebilen bilgiye birikime makaleye sahipsin. İyi ki varsın. Örnek aldığım bilgeliğin hep var olsun. 

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Kendi aranızda dua etmeyin len karikatürü geldi aklıma :crazy:

• Beğen 1
  • Mutlu 7
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Kendi aranızda dua etmeyin len karikatürü geldi aklıma :crazy:

sakınnnnnnnnn amannnnnn yassaghhhhh

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

karikatürün fotoğrafını koysak?

icat çıkarma gece gece grahammmmmm

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

yeniden çiz.

Yapay zekaya sordum saçmaladı: 

image.png.bf255f1670b57c71a74f9d14604291b7.png

Her şeyi sorabilir miyiz bu robota?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Her şeyi sorabilir miyiz bu robota?

Evet

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...