İçeriğe Yönlendir

Ford Connect Direksiyon Pompası

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

Tam adını bilmesem de konu şöyle. Uzun zamandır sürtme sesi özellikle ilk çalışma da çok hissediliyordu şikayeti ile sanayiye gittim. Araç bırakıldı. Sabah çalışması dinlenecek. Usta aradı direksiyon pompası yapıyor sesi. Tamir olursa yapacak, olmamış yenisi takıldı (sadece pompa 4500 TL) Arac geldi yalnız fiyat veremedi. Sormak istediğim; keçe var imiş bunlar parça alınan yere gönderilmiş eğer sağlam ise fiyattan dusulecekmis ben çalıştığım için kendim gidemedim. Babama bu şekilde anlatmışlar. Bu şekil de bir olay var mıdır?

Diğer sorum direksiyon pompası bakımı yapılır mı? Yağsız kaldığından bozulmuş. Ben hiç duymadım. 

Ford orijinal yedek parça satan ticari,otomobil güvenilir tanıdığı olan var mı?

Teşekkür ederim simdiden

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

pompa mı tamir/değişim olacak, direksiyon komplesi mi mu? keçe direksiyonda olur, ordan yağ kaçırmış ise, pompa da yağsız kalmış ise pompayı da bozmuş olma ihtimali var. yani 2 adet sorunlu parça olacak o zaman listede.

online alışveriş olarak gagıla arasford yazın, sahibi soner günal, iyi esnaftır.

Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
Çağlar Bayur yazdı:

pompa mı tamir/değişim olacak, direksiyon komplesi mi mu? keçe direksiyonda olur, ordan yağ kaçırmış ise, pompa da yağsız kalmış ise pompayı da bozmuş olma ihtimali var. yani 2 adet sorunlu parça olacak o zaman listede.

online alışveriş olarak gagıla arasford yazın, sahibi soner günal, iyi esnaftır.

Hocam sadece pompa değişmiş. Direksiyon keçeleri de tamir olmuş. Yan keçe varmış onlar tamir edilemiyormus o yüzden pompa degistirilmis diye biliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...