İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta için Isıtmalı Sağ Ayna Camı Lazım

Ümit Türkel

Recommended Posts

Ümit Türkel

Merhaba. Ford yetkili servisinde çalışan biri var mı? 2011 fiesta için ısıtmalı sağ ayna camı lazım orijinal ford üretimi. Parça ve fiyat konusund yardımcı olabilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ümit Türkel yazdı:

Merhaba. Ford yetkili servisinde çalışan biri var mı? 2011 fiesta için ısıtmalı sağ ayna camı lazım orijinal ford üretimi. Parça ve fiyat konusund yardımcı olabilir misiniz?

@Serkan Toker e danıştınız mı? Ford yetkili servise bile parça tederik ettiği, bir

serkan toker’in sanayide 10 yetkili servis çalışanı gücünde olduğunu cümle alem biliyor:)

• Beğen 7
  • Teşekkür 2
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Ayna camı değişiyor mu? Benim sol aynanın elektrikli yönlendirmesi çalışmıyor, ayna bağlantı yerinden diş kırmış, komple değişecek dediler.

Yorum bağlantısı
Ümit Türkel

@Serkan TokerKardeşim yardımcı olabilir misin parça konusunda. 2011 fiesta sağ ayna camı ısıtmalı. Orijinal ford üretimi lazım.

Süleyman Can yazdı:

Ayna camı değişiyor mu? Benim sol aynanın elektrikli yönlendirmesi çalışmıyor, ayna bağlantı yerinden diş kırmış, komple değişecek dediler. Sorun ayna camı plastiğindeyse ayna camı değişir. Sorun aynayı tutan hareketli kısımdaysa ayna camıyla alakası yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Ümit Türkel yazdı:

@Serkan TokerKardeşim yardımcı olabilir misin parça konusunda. 2011 fiesta sağ ayna camı ısıtmalı. Orijinal ford üretimi lazım.

Bakıyorum, inşallah buluruz. Isıtmalı orjinal ön cam var kutusunda duruyor ama aynayı aramam lazım.. :)

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Serkan Toker yazdı:

Bakıyorum, inşallah buluruz. Isıtmalı orjinal ön cam var kutusunda duruyor ama aynayı aramam lazım.. :)

Orijinal Pilkington karartmalı arka cam var mı abi? 2008 V kasa Fiesta için :D 

Karartmalı cama cam filmi çektiren, tonunu beğenmeyip söktüren ve bu sayede rezistanslara zarar verdiren ben, son pişmanlık neye yarar :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Celal Aydın yazdı:

Karartmalı cama cam filmi çektiren, tonunu beğenmeyip söktüren ve bu sayede rezistanslara zarar verdiren ben, son pişmanlık neye yarar :)

Hasar fazla değilse denenebilir. 
https://www.n11.com/urun/gumus-iletken-boya-arka-cam-rezistans-tamir-seti-15220883?gclsrc=aw.ds&gclid=Cj0KCQiA8aOeBhCWARIsANRFrQHIpfu9NZhs4eMLPI_pfFS39IxOblFh7SvuwNUc70OPux9oL5lc-cYaAj_yEALw_wcB

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Ersen Tapan yazdı:

Bazı yerlerde boydan boya, bazı yerlerde kopuk kopuk abi.

Tek kat sürecek olursam, iki adet bu üründen alsam yeter gibi. 

Kağıt bantlardan alıp düzgün çekmem gerekecek.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Celal Aydın yazdı:

Bazı ürünler spot geliyor, ön camlar öyle geldi. 2009-2011 Kuga desen mesela arka bagaj kapağı camıyla birlikte yaklaşık 50 tane var. :D 

Bu arada ayna camını maalesef bulamadım.. :( 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Celal Aydın yazdı:

Bazı yerlerde boydan boya, bazı yerlerde kopuk kopuk abi.

Tek kat sürecek olursam, iki adet bu üründen alsam yeter gibi. 

Kağıt bantlardan alıp düzgün çekmem gerekecek.

Kopuk yer harici yapması çok zor olur. Kalınlık ayarlaması falan . Kalın olsa direnç yükselir vs sıkıntılı iş. 

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
(düzenlendi)
Ersen Tapan yazdı:

Kopuk yer harici yapması çok zor olur. Kalınlık ayarlaması falan . Kalın olsa direnç yükselir vs sıkıntılı iş. 

Camı patlatan bile varmış :(

Milimetrik düzgün bant çekebilirsem gerisi kolay.

Bu arkadaş yapmış,

Adsız.jpg

tarihinde Celal Aydın tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ümit Türkel yazdı:

Ford görürden şase numaranızla fiyat alabilirsiniz, yada https://www.fordtoptancisi.com/ dan fiyat alabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Ümit Türkel
Metin Uzunoğlu yazdı:

Ford görürden şase numaranızla fiyat alabilirsiniz, yada https://www.fordtoptancisi.com/ dan fiyat alabilirsiniz.

Ford Görür'ü aradım parça yok dedi. İnternet sitelerinde yan sanayi ayna var orijinal yok.

Serkan Toker yazdı:

Sağ yan dikiz aynası camından bahsediyorum. İç dikiz aynası olarak anlaşılmasın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ümit Türkel yazdı:

Ford Görür'ü aradım parça yok dedi. İnternet sitelerinde yan sanayi ayna var orijinal yok.

Kolayına kaçmışlar sipariş verip getirmeleri gerekir. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...