İçeriğe Yönlendir

Araç Multimedya Önerisi

Hasan Çil

Recommended Posts

Hasan Çil

Uzun bir aradan sonra cümleten selamın aleyküm abilerim.

2008 model Seat Altea XL aracım var.

Multimedya cihazı düşünüyorum fakat zibille marka model ivir zıvır olduğu için beynim yandi. 

Min 3-4 gb ram olsun 32-64gb disk olsun diye düşünüyorum.

Tavsiye edeceğiniz marka model herşeye açığım. 

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

IMG_20230213_112229.jpg

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Her aracın teyp boşluğu aynı olmuyor. O yüzden yerine gidip hangi modellerin tam oturduğuna bakılması lazım. Öbür türlü ya kaba duruyor ya da çerçevede boşluk oluyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Çil

Model vs falan buldum üstat ama markalar değişiyor en sorunsuz hangisi yada varsa kullanici yorumu da alabilirim. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

https://www.n11.com/urun/seat-altea-teyp-cercevesi-2004-2009-toledo-teyp-cercevesi-2004-7737537?magaza=playcar

bunun gibi bir çeçeve alınacak sonra içine bütçe dahilinde bir double din multimedya takılacak, ancak üsteki klima sistemini etkiler mi onu araştırın, benzer torpido ibizalarda/toledolarda  sorun yaşayan çok oldu

bir de neden android tabanlı tercih edeceksiniz? beklenti nedir

Yorum bağlantısı
Hasan Çil

Çerçeve işi tamam Çağlar Abi ama klima sisteminde ne gibi bir etki oluşturdu abi onu bilmiyorum açıkçası hiç duymadim. 

Genelde android tabanlı satılıyor abi farklı tavsiye ettiğin varsa ona da bakabilirim açıkçası her türlü fikre açığım. 

Burdaki beklenti geri görüş kamerası + çocuk için arkaya ikinci ekran + genel araç içi multimedya vs onun için 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Hasan Çil yazdı:

Çerçeve işi tamam Çağlar Abi ama klima sisteminde ne gibi bir etki oluşturdu abi onu bilmiyorum açıkçası hiç duymadim. 

Genelde android tabanlı satılıyor abi farklı tavsiye ettiğin varsa ona da bakabilirim açıkçası her türlü fikre açığım. 

Burdaki beklenti geri görüş kamerası + çocuk için arkaya ikinci ekran + genel araç içi multimedya vs onun için 

ben arabada ses sistemlerinde ses kalitesini tercih edelnerden olduğum için androidlere sıcak bakamıyorum, genelde 4 ram li yüksek andro işletim sistemliler tercih edilmeli, birçoğunda bir süre sona ekranlarda da sorun çıktığı, ekran dokunmatiğnin işlevsiz kaldığı söyleniyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...