İçeriğe Yönlendir

Vestel Çamaşır Makinesi Su Sızıntısı

Aydın Sert

Recommended Posts

Mahmut Yıldız
Mehmet Ozyurek yazdı:

Başka ne yapmasını bekliyorsun :)

Servisi mi yapamıyor.. 

Kapağı 2 sene geçmeden kırıldı.

Düğmeler sıkıntılı

Ocaklardan 2 tanesinin çakmağı bozuldu. Birine çakmak aldım, taktım. 

Yine 2 tanesi yandıktan sonra hemen sönüyordu. Birine parça aldım,taktım, diğerini zımparaladım. (parçanın adı termokupl)

Altta çekmece gibi bir yer var, açıp kapamak çok zor. 

Yani fırında kek yaparken keki pişirmem demiyor ama diğer kullanım yerleri hep sorunlu. Bunlar da ilk yıllarda oldu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

17-18 senedir kullandığımız Bosch marka ankastre ocak, arada bir çakmağı takılı kalmış gibi çıt çıt çıt ateşleme yapmaya çalışıyordu. gittim yüzeyden ayırabildiğim kadar parçasını ayırdım. İçi ıslak. Baya havuz olmuş, ördek koysam yüzer. Araba yıkar gibi yıkanmış resmen. Hanıma sordum, deterjanla köpürte köpürte yıkadım kuruladım dedi. Dedim bez girmeyen yerleri ne yaptın kurularken? Kem küm etti. 

Önce bezle sonra Saç kurutma makinesiyle kuruttum, düzeldi şimdilik. Bana da yakın zamanda bir ocak görünüyor gibi.. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Osman Ünal
Cem Işık yazdı:

17-18 senedir kullandığımız Bosch marka ankastre ocak, arada bir çakmağı takılı kalmış gibi çıt çıt çıt ateşleme yapmaya çalışıyordu. gittim yüzeyden ayırabildiğim kadar parçasını ayırdım. İçi ıslak. Baya havuz olmuş, ördek koysam yüzer. Araba yıkar gibi yıkanmış resmen. Hanıma sordum, deterjanla köpürte köpürte yıkadım kuruladım dedi. Dedim bez girmeyen yerleri ne yaptın kurularken? Kem küm etti. 

Önce bezle sonra Saç kurutma makinesiyle kuruttum, düzeldi şimdilik. Bana da yakın zamanda bir ocak görünüyor gibi.. 

Şu marc benzeri mutfak temizleyicilerin alayı acaip iletken, boca ediyorlar ocağın üstüne, birde spreyli hali olunca girmediği yer kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Su sızıntısı için üçüncüye geldiler.

Tahliye hortumunda delik çıktı, değiştirdiler, su kesildi.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Aydın Sert

Son bilgiyi paylaşıyorum;

Su sızıntısı için geldikten sonra su kesilmişti, fark ettik ki son gelişlerinden sonra ses de kesildi. 

Asıl bomba şu, evde tezgahın üzerinde bir parça unutmuşlar, hanım söyledi. Büyükçe bir mıknatıs, etrafında plastik parça mevcut, bir tarafı kırık gibi. Elemanlara sordum takım çantamızdan düşmüştür dediler, almaya falan da gelmediler. 

Şimdi tesadüftür diyeceğim fakat sesin sebebin kazandaki rulmandan demişlerdi, rulmandan olsa bu ses kendiliğinden kesilir miydi???

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...