İçeriğe Yönlendir

Megane Taban Halısının Altındaki Malzeme

Ali YILDIZ06

Recommended Posts

Ali YILDIZ06

Herkese merhaba, megane 3 st  taban halısının altında; ön tarafta farklı malzeme arka tarafta farklı malzeme var ve sağ sol olarak ayrı satılıyor, bu malzemelerin isimleri nedir acaba? Nasıl temin edebiliriz? Ön tarafa gizli cebi kaldırarak baktım kırçıllı keçeye benziyor ve tahmini 1.5 cm kalınlığında olması lazım, arka taraftaki de bildiğimiz sünger gibi bir malzeme. Malzemeleri bulursam kendim değiştirmeyi düşünüyorum, Saygılar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bu tip yalıtım malzemesini hiçbir parçacı stoklamaz fabrikada takılanları, muadil yalıtım malzemesi alıp makaslar kesip döşenebilir ,

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali YILDIZ06

Evet haklısınız abi, kırçıllı keçeyi bulması kolay metre işi satılıyor, fakat sünger piyasada yok herhalde, arka taraf altı sünger, oraya da kırçıllı keçe koysak olur mu peki? Mühendisler özellikle mi arka tarafta sünger kullandı acaba.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kullanılan yere göre değişir, sünger değil de köpük benzeri bir şey olabilir, sünger naylon poşete sarılmadan açıkta kullanımaz , tavanda kağır türevleri olabilir mesela

Yorum bağlantısı
Ali YILDIZ06

İşin zor kısmı, yetkili servis parça kodunu veremeyiz diyor, hem kendilerinde yok satmıyorlar hem de parça kodunu vermiyorlar 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali YILDIZ06 yazdı:

İşin zor kısmı, yetkili servis parça kodunu veremeyiz diyor, hem kendilerinde yok satmıyorlar hem de parça kodunu vermiyorlar 

Kim diyor bunu? Mümkün değil? Tüm Renault yetkili servisleri teklif vermekle mükellefler. Size parça kodlu teklif vermek durumundalar.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ali YILDIZ06 yazdı:

Parça numarası yazıyor olması lazım aslında

Yorum bağlantısı
Ali YILDIZ06

Parça numarasını alabildim nihayet, 5.600 tl fiyat verdiler 

Yorum bağlantısı
Ali YILDIZ06
(düzenlendi)

Süngeri kurutma makinesine hassas ayarda atıp kurutsak çekme yapar mı acaba, Ya da daha garanti ufo vs kurutmayı deneyeceğim artık.

tarihinde Ali YILDIZ06 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Çağlar Bayur yazdı:

ana sorun nedir? ufoya geldik ama?

Burdan mangala gider gibi duruyor

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali YILDIZ06
(düzenlendi)

😀 Abi ana sorun aracın ön sağ yolcu kısmı halı altı ve arka sağ halı altının su alması, ön taraftaki keçe sağ ve sol olmak üzere ayrı ayrı parçaymış,  arka tarafta da birleşik olarak değişik bir sünger var, ön keçeleri mecburen değiştireceğim, arka süngeri de çıkarıp kurutup geri takmayı düşünüyorum.

tarihinde Ali YILDIZ06 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali YILDIZ06

Evet abi şimdilik onu düşünüyorum, süngeri ufoda kurutup tekrar takmak daha mantıklı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...