İçeriğe Yönlendir

Volvo Kadar Olmasada Adı Yeter Focus :)

Emre Akbas

Recommended Posts

Emre Akbas

Sıkışık denebilecek bir yolda arkadaki araç bana vurdu ( vururkende anbean aynada gördüm adam eğildi bişeylerle uğraşırken benim durduğumu fark etmedi sert bir şekilde sarstı bizi) çıkan tabloda volvo kadar olmasada bizim araçların da sağlamlığını görmüş oldum :) tampon demirinde bile en ufak eğilme yoktu ama adamın aracı bayağı dağıldı radyatör patladı kaputu çöktü. Arkadaş hatasını kabul etti tutanağa gerek yok ödeyebilirim dedi şimdi ben ilerleyen süreçte daha detaylı Bir kaporta boya işlemi yaptıracağım için şu an yaptırmayacağım ama ücret olarak sizce bu hasara ne kadar ücret istemem lazım.

IMG_20230509_182318.jpg

IMG_20230509_182559.jpg

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Araçları yer değiştirin sizinki de aynı hasarı alır. Maliyet olarak daha fazla tutar bundan.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

geçmiş olsun, lifte kaldırıp alttan incelemeli ayrıca hiç çaktırmasa da tamponun yan tırnakları kırılmış olabilir onu sökmeden anlamak imkansıza yakın,

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Bence ikisi de sağlammış geçmiş olsun. Bagaj kapağında detaylı bakılınca anlaşılacak dalgalanma da oluşmuş olabilir ona da bir bakılsın bence.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi

Geçmiş olsun. Arkadan vuran araç her zaman dezavantajlı oluyor. Guzu ısmarlasın konu kapansın :bambam2:

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Bu tip kazada vurmaya yakın freni brakmak lazım da refleksler izin vermez.

Yorum bağlantısı
Emre Demir

Böyle kazalarda görünenden değil görünmeyen kısımlarda zarar oluyor genelde .

Yorum bağlantısı
Ali Gök

bu arada volvo xc90 mı  en sağlam olanı arkadan vursun bakim axor nolacak bakalım :D 

zamanında libertyme vurmuştu axor tır . tır çekiciyle gittiydi  ben sürerek gittim resmini bulursam atarım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

Bu tip bir kaza yaşamıştım, dışarıdan görünen bi tamponda sürtme vardı. 1 ay sonra yağmur yağınca bagaj su almış. Havalandırma menfezlerinin bacakları kırılmış.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Talha Bilgi yazdı:

Geçmiş olsun. Arkadan vuran araç her zaman dezavantajlı oluyor. Guzu ısmarlasın konu kapansın :bambam2:

Nissan pathfinder hariç de :) Epey eskiden, bir gün yanımda bana yol vermeyen gerizekalının birisine uykusuluğun d etkisi ile sinirlendim keskin sirke küpüne zarar, öndeki de tam o anda aniden fren yapınca da bende yaptım ama aracı durduramadım. hız fazla değildi. yumurta kasa hyundai accent hatchback e dönüştü yarım sn içinde. Neyseki adama zarar gelmedi. Hepsini ödedim tabi. Benim tampondaki sinyal kırıldı orijinalden ezik ve yamuk tamponu daha da yamuldu. hepsi bu. Zayıf motorlu ama çok iyi bir araçtı.

Ali Gök yazdı:

bu arada volvo xc90 mı  en sağlam olanı arkadan vursun bakim axor nolacak bakalım :D 

zamanında libertyme vurmuştu axor tır . tır çekiciyle gittiydi  ben sürerek gittim resmini bulursam atarım :D

KJ nin tasarımı bence o arka stepne taşıyıcısı üzerine kurulmuş :) Önce Taşıyıcıyı yapmışlar sonra bu çok sağlam oldu buna araba takalım demişler. Bizde araba ittirmiştik kazara. Adam yana devirliyordu, araya girivermiş park ederken. Kangoo idi. :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Doğan Arşiray yazdı:

Nissan pathfinder hariç de :) Epey eskiden, bir gün yanımda bana yol vermeyen gerizekalının birisine uykusuluğun d etkisi ile sinirlendim keskin sirke küpüne zarar, öndeki de tam o anda aniden fren yapınca da bende yaptım ama aracı durduramadım. hız fazla değildi. yumurta kasa hyundai accent hatchback e dönüştü yarım sn içinde. Neyseki adama zarar gelmedi. Hepsini ödedim tabi. Benim tampondaki sinyal kırıldı orijinalden ezik ve yamuk tamponu daha da yamuldu. hepsi bu. Zayıf motorlu ama çok iyi bir araçtı.

Araç diyoruz sen tank ile karşılaştırıyorsun abi :) O araçları trafikte ek ruhsata tabi tutmalı :bambam:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...