İçeriğe Yönlendir

1M-1.1M Arası Tavsiye Edebileceğiniz SUV ve Sedan Araçlar

Ali Uysal

Recommended Posts

Evren Erakçora
Ali Gök yazdı:

hala umutlanıyormusunuz hakkaten yahu 

Ümit her zaman vardır. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Gök yazdı:

hala umutlanıyormusunuz hakkaten yahu 

sen umutlanmıyor musun? umut fakirin ekmeği.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mehmet Göktürk yazdı:

sen umutlanmıyor musun? umut fakirin ekmeği.

umudum hercanlının yaşlanınca ölmesi üzerine artık :D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Macit Aliyev yazdı:

Bakanlığın bu yabancılardan almadığı vergiye el atması lazım. 

bakanlık önce trafik terörüne el atmalı. Millet artık tartıştığını ezerek öldürüyor. Trafikte zibidilik yapıp işçileri arasına dalıyor

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

bakanlık önce trafik terörüne el atmalı. Millet artık tartıştığını ezerek öldürüyor. Trafikte zibidilik yapıp işçileri arasına dalıyor

Bu apayrı bi konu. Burda resmi olarak vergi kaçağı var. Neden yabancı vergi ödemiyor?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

İnsanlarımız çoğu kez aynı anda birkaç işin yapılamayacağını düşünüyorlar. Tek işlemcili bir bilgisayar bile aynı ana yüzlerce prosesi programı çalıştırıyor. Bu yaklaşım birçok tartışmada yüzeye çıkıyor ve tartışmayı bölüyor. Her iki konu da önemli arkadaşlar.

Ben yurtdışında iken bana ne ev işinde ne araç işinde avantaj yoktu. Bilakis Ev alanların vergiden düşememe ve satarken daha sazla vergi ödeme gibi bir durumu var yabancı isen. arkadaşımın başında şu an satamıyor çok vergi çıkıyor. Amerikalı olsa çıkmıyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oraya buraya el atılsın da, layığı ile atılsın o zaman şirketlerde de enflasyon muhasebesine geçilsin? o zaman kar mı zarar mı yazaılır anlaşılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Millet artık tartıştığını ezerek öldürüyor. 

Ülke GTA'ya döndü.

Biraz önce iş yerine gelirken Karayollarına ait turuncu bir transit katliama sebep olacaktı. Çevre yolunda bağlantı yolu girişinde yola atladı(aynaya bakma falan yok) aracın birisi kendini zor kurtardı. Aynadan baktım aracın şöförü sakinliğini korudu. Araçtan inip transit şöförüne girişesim geldi

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alptuğ Özcan yazdı:

Ülke GTA'ya döndü.

Biraz önce iş yerine gelirken Karayollarına ait turuncu bir transit katliama sebep olacaktı. Çevre yolunda bağlantı yolu girişinde yola atladı(aynaya bakma falan yok) aracın birisi kendini zor kurtardı. Aynadan baktım aracın şöförü sakinliğini korudu. Araçtan inip transit şöförüne girişesim geldi

salı günü eskişehir yolunda bir servis arabası, arkasında giden bir  nissan kaşkai ye yol vermemek için her tür i....liği yaptı km ler boyunca. tabi sadece engellediği araç değil, tüm sol şeridi katletti. sonrada en son şeritte tamamen durdu iyimi?! kavga filan da yok acaip birşey.  ben en sağda 80 le gittiğim ve yol bomboş olduğu için gayet güzel izledim olayı. inanılmaz bir şuursuzluk örneği vardı ve servis insan doluydu... neyse tepkimizi gösterdik usulünce* ama yine de ben emniyet müdürü arkadaşıma videosunu yolladım,nurtopu gibi cezası kesildi. şirketini de bizzat aradım patronuna şikayet ettim zaferciğimi. çok mülayim adammış. ama çok yanlış tanımışlar bence.   ülkede kamu yararına terbişye naımına bir şey olmadığı için bazı insanlar düşük zeka ve yüksek egonun etkisi ile şuurszca hareket ediyorlar kural ihlali yapıyorlar ve traifk güvenliğini ciddi şekilde tehdit ediyorlar.

Evren Erakçora yazdı:

Ümit her zaman vardır. 

en son ölen umit olurmuş. *rus atasözü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Doğan Arşiray yazdı:

Burdayım be burdayım bur-da-yım 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

emniyet müdürü arkadaşıma videosunu yolladım,nurtopu gibi cezası kesildi.

Böyle bi imkanımız var mı abi ya.

Varsa ben de göndereyim

İnsan sinir hastası oluyo trafikte

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Alptuğ Özcan yazdı:

Varsa ben de göndereyim

bence normalde yok tabi ki. ne saçma değilmi? ortada bariz bir kural ihlali var ama şikayet edip sonuç alacağın yer yok.

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Doğan Arşiray yazdı:

bence normalde yok tabi ki. ne saçma değilmi? ortada bariz bir kural ihlali var ama şikayet edip sonuç alacağın yer yok.

Saçma abi,

Araç kamerası zorunlu olmalı ve delil sayılmalı bence.

Sigorta şirketlerinin de işi kolaylaşır

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alptuğ Özcan yazdı:

Saçma abi,

Araç kamerası zorunlu olmalı ve delil sayılmalı bence.

Sigorta şirketlerinin de işi kolaylaşır

hamburgta kaldırımda foto çekene avro avro yürüyorlarmış öyle dedi arkadaş

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Alpay Sumer yazdı:

dur kıymete bindirme 😂 

1.5 milyon oldu bile canını sıkma 😁 Pandemide 235 bine alanları biliyorum.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

salı günü eskişehir yolunda bir servis arabası, arkasında giden bir  nissan kaşkai ye yol vermemek için her tür i....liği yaptı km ler boyunca. tabi sadece engellediği araç değil, tüm sol şeridi katletti. sonrada en son şeritte tamamen durdu iyimi?! kavga filan da yok acaip birşey.  ben en sağda 80 le gittiğim ve yol bomboş olduğu için gayet güzel izledim olayı. inanılmaz bir şuursuzluk örneği vardı ve servis insan doluydu... neyse tepkimizi gösterdik usulünce* ama yine de ben emniyet müdürü arkadaşıma videosunu yolladım,nurtopu gibi cezası kesildi. şirketini de bizzat aradım patronuna şikayet ettim zaferciğimi. çok mülayim adammış. ama çok yanlış tanımışlar bence.   ülkede kamu yararına terbişye naımına bir şey olmadığı için bazı insanlar düşük zeka ve yüksek egonun etkisi ile şuurszca hareket ediyorlar kural ihlali yapıyorlar ve traifk güvenliğini ciddi şekilde tehdit ediyorlar.

Alptuğ Özcan yazdı:

Varsa ben de göndereyim

Olayın geçtiği il sınırları içindeki olsyın vidrosunu İladı155@egm.gov.tr adresine mail atın işlem yapılıyor. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

1.5 milyon oldu bile canını sıkma 😁 Pandemide 235 bine alanları biliyorum.

üreticiden çıkış fiyatı değişmedi ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
(düzenlendi)

Neyse amaan,

MG alınabiliyor elektriklisinden suv. 

tarihinde Murat Sahın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...