İçeriğe Yönlendir

SMS Linkleri Açılabilir Değil (Çözüldü)

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

tesadüfi çözüm. Ben zor ulaştım işine yarayan olursa 2025 e kadar....

(ios) bir zamandır telefona gelen sms lerdeki linkler açılabilir değildi, yazı şeklinde gelmekte idi, bir de wasssup tan gelen xls vb dosyalar tıklayınca açılmıyordu, dosya konumundan tıklayınca açılmakta idi. araştır oku çözüm ara çare bulamadım.

muhtşem apple desteğe başvurdum , yazıştık onu dene bunu dene olmadı, uzaktan bağlanacağız dediler kabul ettik, irlanda daki call center den bir Türk aradı, konuştuk, çözüm tavsiye edemedi uzaktan ekrana bağlanacağım dedi kabul ettik, fekat o nadir ? çat diye bağlanamadı, güvenlik te kilit modu açık mış, onu kapatmam gerekiyormuş......

!!!!sürpriz tüm dert buymuş, onu kapatınca sms teki linklere çıkış ta düzeldi, wassup tan çıkışta....

çözüm bulduk basitmiş sevindik te, ilk defa mı karşılaşmşlar ekrana bağlanma gerekene kadar hiçbir makalede, destek ile yazışırken, telde konuşurken bu seçeneği soran olmamıştı.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Çağlar Bayur yazdı:

tesadüfi çözüm. Ben zor ulaştım işine yarayan olursa 2025 e kadar....

(ios) bir zamandır telefona gelen sms lerdeki linkler açılabilir değildi, yazı şeklinde gelmekte idi, bir de wasssup tan gelen xls vb dosyalar tıklayınca açılmıyordu, dosya konumundan tıklayınca açılmakta idi. araştır oku çözüm ara çare bulamadım.

muhtşem apple desteğe başvurdum , yazıştık onu dene bunu dene olmadı, uzaktan bağlanacağız dediler kabul ettik, irlanda daki call center den bir Türk aradı, konuştuk, çözüm tavsiye edemedi uzaktan ekrana bağlanacağım dedi kabul ettik, fekat o nadir ? çat diye bağlanamadı, güvenlik te kilit modu açık mış, onu kapatmam gerekiyormuş......

!!!!sürpriz tüm dert buymuş, onu kapatınca sms teki linklere çıkış ta düzeldi, wassup tan çıkışta....

çözüm bulduk basitmiş sevindik te, ilk defa mı karşılaşmşlar ekrana bağlanma gerekene kadar hiçbir makalede, destek ile yazışırken, telde konuşurken bu seçeneği soran olmamıştı.

Güvenlik kilit modu ne oluyor biraz açar mısın abi. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ümit Türk yazdı:

Güvenlik kilit modu ne oluyor biraz açar mısın abi. 

en ufak bir fikrim yok , gizlilik menüsünde altta bir tık. oraları kurcalamam nasıl açılmış ne açılmış bilmem duvar kağıdı bile default bende bu birkaç zaman önceki güncelleme ile başlamıştı, ios tur düzleitrler demiştim beklemiştim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ios'ta telefonu kurcalayan adam olmaz, telefon gelir, alır kullanır. Apple yaptıysa doğrudur. 

Sani Gerşon yazdı:

Bi ekran görüntüsü paylaşır mısın bahsettiğin menü nerede vs?

Ekran görüntüsü alma koruması açık kaldıysa alamaz. :D

• Teşekkür 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Bi ekran görüntüsü paylaşır mısın bahsettiğin menü nerede vs?

ss nasıl alınıyor bilmem

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Ulen demekki kim bilir daha neler çalışmıyordu sende 

ios bu o kadar akıllı cihaz ki pehhhh

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Çağlar Bayur yazdı:

ios bu o kadar akıllı cihaz ki pehhhh

Kilidi yanlışlıkla açtığını farkedip, diğer pek çok özelliği kullanmana izin vermiştir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...