İçeriğe Yönlendir

C-Max Elektrikli Bagaj Arızası

ibrahim Olkun
Çözüme git Selçuk Bakış tarafından,

Recommended Posts

ibrahim Olkun

Merhaba aracımın akü kutup başını söktüktüm aracın koltuklarını yıkadım kuruduktan sonra kutup başını taktım bagaj sapıttı şu an çalışmıyor elektrik şemasını bilen varmı yada arızası teşekkürler

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Sanırım öğretme yapmak gerekiyor. El ile en sona kadar,  tuşa açıp 10sn basılı tutuluyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Oğuzkan bey yaptım banamısın demiyor çalışıyordu kutup başını söktüm iç koltukları yıkadım kurudu kutup başını taktım sapıtmaya başladı sonra sustu açma tuşuna basdığımda 3 kere ikaz veriyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Koltuk altından elektrik hattı geçiyor olsa da sıvı teması için koruma vardır. Koltukları takarken kablo vs varsa ezilme olmasın diyeceğim de illaki koruma vardır hatta

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Selçuk Bakış

Bu konuya göz atmakta fayda var

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Selçuk bey incelidim onları yaptım resetledim açma yada kapama tuşuna bastığımda 3 kere ötüyor

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bu durumda arıza olabilir. Ford cihazı olan bir servis veya yetkili serviste bıraktığı hata koduna bakmak gerekebilir.

Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Çıkan arıza bu biraz araştırdım kablo bağlantısı da olabilir yada tahrik ünitesi yada modülde olabilir gibi çıkmakta

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Elinizden geliyorsa tesisatı test edebilirsiniz, kabloda sıkıntı yoksa motor arızası ihtimali var.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
ibrahim Olkun

Elimden az bucuk geliyor bağlantı şemesı olsaydı çok daha iyi olurdu  ne nerden geliyor nerde voltaj var daha rahat olurdu.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Kubilay Köktürk
(düzenlendi)

bagaj durumu ne oldu sorun neyden kaynaklı sorunu halledebildiniz mi ?

tarihinde Kubilay Köktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...