İçeriğe Yönlendir

Havayolu yemekleri top 10

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

İlker Kadılar

iştah açıcı resimler..uçağa binmek kısmet olursa nasıl tadı varmış bir bakarız artık..

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Tecrübelerime göre bir sıralama yaparsam.

1. THY (Cidden güzel. Türk diye torpil geçmiyorum.)

2. Air France

3. Lufthansa

4. KLM

5. Northwest

6. United

Bir de sadece 3 gr çerez veren havayolları var ki onlar zaten kapsam dışı...

İlk 4 sıraya katılmakla beraber, başka havayolları da listeye girdiğinde KLM'yi daha aşağılara gönderirdim. KLM ile İstanbul - Amsterdam uçan herkes ne demek istediğimi bilir :D

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
Bence de.Ayrıca yolda yemek yemek sakıncalı :D

levent hocam, izair uçuşlarında gerçekten de meşhur izmir çeşme kumrusu ikram ediliyor

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
Tecrübelerime göre bir sıralama yaparsam.

1. THY (Cidden güzel. Türk diye torpil geçmiyorum.)

+1

Fotoğraflara aldanmayın.. :D Çok sık uçağa binmesemde ben THY tek geçerim. Bazı ülke uçaklarında yemek dağılırken ağır bir koku oluyor..

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Serhan Kaygan

Thy yi bu konuda tek gecerim her zevke göre yemek var. Bileti internetten alirken yemeginizide secebiliyorsunuz - cocuk menusu , vejeteryan , asya vs.- Ve en önemlisi de bir et yemegi yerken 10 kere düsünmüyorsunuz bunlar ne sekilde kesildi veya icinde herhangi bir yabanci karisim var mi diye :nazar:. Ayrica servis kalitesi ve yemeklerin sicakliginida unutmamak gerek.

Yorum bağlantısı
Serhan Kaygan
Amerika içi 3-4 saat uçuş yaparsın, suyu bile paralı verirler utanmasalar.

Bizde İstanbul-Ankara arası 45 dakika uçarsın neredeyse bir öğünlük yemek verirler.

Ayni uygulama Pegasus un yurtdisi ucuslarinda da var. Bilet fiyatari ucuz ama disarida 10 tl vermeyeceginiz yemek icin 30 - 40 tl istemeleri ve hatta suyu bile para ile satmalari gercekten cok enteresan.

Yorum bağlantısı
Serhan Kaygan
Bende link açılmıyor...

Link bir blog sitesinden alinmaymis ve konuda eski bir konu sanirim blog sahibi yada site sahibi :nazar: blogu kapatmis. o yuzden link acilmiyor.

Yorum bağlantısı
Onur Demirer

THY hem sundugu yemekler, hem yemekleri sunan ablalar acisindan Delta, Alitalia ve United'a fark atar bence. Biraz da reputasyonu duzeltse Avrupa'nin anasini aglatir herhalde.

Ankara-Istanbul ucuslarinin kalkis-yemek-inis formati zaten ayri bir olay :good1:

Yorum bağlantısı
Fatih Ada
THY hem sundugu yemekler, hem yemekleri sunan ablalar acisindan Delta, Alitalia ve United'a fark atar bence. Biraz da reputasyonu duzeltse Avrupa'nin anasini aglatir herhalde.

Ankara-Istanbul ucuslarinin kalkis-yemek-inis formati zaten ayri bir olay :D

kalın işaretlediğim yeri anlayamadım biraz açarmısınız?

bide thynin neden itibarını düzeltmesi gerektiğini düşündüğünüzü merak ettim?

Yorum bağlantısı
Cenk Avcı

THY nin yemekleri güzel ama rötar ve emniyet konusunda yerlerde sürünüyor. 3-5 saat havalimanında eşek yerine konup bekledikten sonra en güzel yemeği verseler ne olur.

Gideceğim yöne başka alternatif varsa kesinlikle THY ye binmiyorum.

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Emirates hava yollarındaki gibi yemek ve hostes başka firmada yok :D:friends:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...