İçeriğe Yönlendir

Aux girişinde problem

Orçun Ural

Recommended Posts

Orçun Ural

merhaba arkadaşlar.2006 mondeo aracımda teybin torido bölümünde olan aux girişine mp3 calar yada baska bir harici cihaz taktığımda sadece sol taraftaki hoparlörler çalısıyor sağ taraftan ise ses cok kısık geliyor.acaba problem nedir kablodan olabilirmi.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Kablodan olabilir veya soket yerine tam oturmuyordur. Harici cihazın ayarlarını kurcaladınızmı, belki kapalı bir ayarı vardır..

Yorum bağlantısı
Orçun Ural
(düzenlendi)

bende önce kullandığım cihaz ayarlarındandır diye düşündüm baska bir mp3 calar cihaz taktım oda aynı.ara kablosundan dır diye ümit ediyorum sistemle ilgili bir sorun yoktur sanırım öyle değilmi tesekkürler.bu arada torpidoyu söküp soketi kontrol ettim söküp geri taktım ama sorun hala aynı

tarihinde Or tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Orçun Ural
Kablodandır.

tesekkürler çağlar bey yarın yeni bir kablo ile deneyim burada paylasacağım.

Yorum bağlantısı
Bora Akbaş
merhaba arkadaşlar.2006 mondeo aracımda teybin torido bölümünde olan aux girişine mp3 calar yada baska bir harici cihaz taktığımda sadece sol taraftaki hoparlörler çalısıyor sağ taraftan ise ses cok kısık geliyor.acaba problem nedir kablodan olabilirmi.

Büyük ihtimalle aux girişinin arkasındaki kablolardan birisi kopmuştur. Önce aux girişine başka bir jacklı kablo takın.Proplem hala devam ediyorsa mp 3 playerınızın jack çıkışını kontrol edip mp3 playerınızı bir kulaklıkla dinleyin. Eğer orada da stereo veriyorsa sesi aux girişinin arkasındaki kablolardan biri kopmuş yada çıkmıştır.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün
Büyük ihtimalle aux girişinin arkasındaki kablolardan birisi kopmuştur. Önce aux girişine başka bir jacklı kablo takın.Proplem hala devam ediyorsa mp 3 playerınızın jack çıkışını kontrol edip mp3 playerınızı bir kulaklıkla dinleyin. Eğer orada da stereo veriyorsa sesi aux girişinin arkasındaki kablolardan biri kopmuş yada çıkmıştır.

+1907 Budur!

Ben size bir şey sorayım:

MP3 playerı takınca direksiyon kumandası ile parça seçimi yapabiliyor musunuz?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Bekir Sıddık Erbüşüm

Kesin kablodandır. Sizde ki sorunun aynısı bende de vardı kabloyu kontrol ettim ki o kadar adi bir kablo olabilirmiş yani inanamadım!!! Kabloyu değiştirdim ve şu anda sorunsuz çalışıyor.

+1907 Budur!

Ben size bir şey sorayım:

MP3 playerı takınca direksiyon kumandası ile parça seçimi yapabiliyor musunuz?

Hayır seçemiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
İdris Arıcı

bu arada 6006e ler için hiç aux bağlanması şansı yok mu acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...