İçeriğe Yönlendir

Dev akvaryum ziyarete açıldı

Serkan Çok

Recommended Posts

Serkan Çok

Aşağıda Hürriyet gazetesinin haberi var

bu tür bir yer Ankarada AOÇ içindede acılacaktı.

belki gelip gecerken yolun kenarındaki koca köpekbalığı dikkatinizi cekmiştir.

bir sürü yatırım yapıldı ve öyle kaldı .

işin iptal nedeni akrilik cama garanti verilmemesi

dünyada yapılan hiçbir cama türkiyenin İstediği sıtandartda garanti verilmemesi.

özel sektör bunu göze aldı ve yaptı dünyadaki diğer örnekleri gibi.

Ankarada bizlerde belki bizdede olur demekden başka birşey yapmamaya devam ediyoruz.

İstanbula hayırlı olsun.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/12751570.asp?gid=229

Yorum bağlantısı
Serkan Çok
İyi yaşadık da.... Giriş 25 TL kaç kişi girer.

bence her daim sıra olacaktır.

özellikle haftasonları

Yorum bağlantısı
Serkan Çok

söylediğim gibi bundan yıllar önce bitmiş olacaktı ama

bürokrasi

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Haberlerde seyrettim çok güzel olmuş, giderken güzel bir fotoğraf makinesi ile gidilmeli...

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
Ankarada olmaması büyük eksiklik :lol2:

ankarada da var keçiörende bugün yarın açılcak bitti sayılır şelalenin karşısına doğru düşüyor keçiören belediyesi spor tesislerinin yanında..

Yorum bağlantısı
Serkan Çok
ankarada da var keçiörende bugün yarın açılcak bitti sayılır şelalenin karşısına doğru düşüyor keçiören belediyesi spor tesislerinin yanında..

haber süper acıldığında bilgilendirirsen cok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
haber süper acıldığında bilgilendirirsen cok sevinirim.

açılışı olduğunda memnuniyetle söylerim neyi eksik ankaramızın istanbuldan..

Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

fiyat gerçekten yüksek. bide floryada yapmayı düşünüyorlardı bi dönem sanırım tarih oldu. arkadaşlar bilen varmı acaba eski gülhane nereye taşındı. istanbulda (kocaeli sınır dışıdır) hayvanat bahçesi mevcutmu ?

Yorum bağlantısı
Bahtiyar Aydoğdu

hey istanbullular, teleferigimizde var bizim bekleriz sizleri.... :)

Yorum bağlantısı
Kaan Serter
Biz biz napalım :) İstanbul'a mı uçalım? :'(

Hakan Bey bekleriz buyrun gelin...

Haberlerde seyrettim çok güzel olmuş, giderken güzel bir fotoğraf makinesi ile gidilmeli...

Kesinlikle. Çekmek yasak olabilir belki.

fiyat gerçekten yüksek. bide floryada yapmayı düşünüyorlardı bi dönem sanırım tarih oldu. arkadaşlar bilen varmı acaba eski gülhane nereye taşındı. istanbulda (kocaeli sınır dışıdır) hayvanat bahçesi mevcutmu ?

İhsan Bey Florya daki inşaat halen devam ediyor. Zaman zaman geçiyorum önünden.

Yorum bağlantısı
Levent Erdoğan
Bence çok pahalı kaçmış.. 25 TL yüksek.

Fiyat konusunda ikimizden başka kimse şikayet etmedi. Bi gariban bizmiyiz, yada cimri....

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman

Arkadaşlar, giden var mı? Bir yorum alsak? Ufaklığı götürüp 75 TL vermeye değer mi?

Yorum bağlantısı
Yilmaz Özbay

Bencede giriş ücreti yüksek ama 29/30 Ekim tarihlerinde birkez olsun bakalım diye gittim girmek için saatlerce kuyrukta beklemek gerek belki ilerleyen günlerde girebiliriz. Kuyruğu görünce giriş ücreti normal geldi.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Özellikle çocuklarla bu kuyruklar çekilmez. Ücret de düşük değil. 100 TL gözümde büyüdü. Çocukların kıymetini bilecekleri bir yaşı beklemek daha yerinde olacak gibi.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bir arkadaşım gitmiş,beklentin yüksek olursa hayal kırıklığı yaşarsın ben farklı birşeyler bekliyordum benim beklentilerimi karşılamadı dedi.(Kendisinin tatlı ve tuzlu su akvaryumları var.)bir daha gidermisin diye sorsalar gitmem ;ama bir defalık görmek için gidilir ikinciye gidilmez dedi.Ücretinin de fazla olduğu bir gerçek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...