İçeriğe Yönlendir

Yeni kasa Ford Fiesta aks yamulmasi

Ali Eren Alagoz

Recommended Posts

Ali Eren Alagoz

Arkadaşlar, ufak bir kaza geçirdim. Sol arka jantım hafif sallanıyor, 8 çiziyor ama arabada gidişinde sallanma yok. sadece lastik sallanıyor. Jant mı aks mı sizce? Aks yamulmuşsa düzeltilir mi yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kadıoğlu

bende sağ arka lastıgı dönüşte ıslak zemin ve hızlı olmamın sebeiyle vurmustum servisten başka bir yere gitmemenizi tavsiye ederim en azından gidip kontrol ettirirsiniz bence. geçmiiş olsun

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alagoz

sagolun huseyin bey tessekkr ederm. ben aksn kirildgni fln bkliodm durup baktgmda jant cizik icinde gidiste hic bisi yok ama lastk sallnyo aklma takldi da yeni yptm serwse gidemedm da cnku

Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

türkçe ve imla kurallarına dikkat etmeniz dileğiyle.bu dili bu forumda pek bilmiyoruz :blush:

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alagoz

elimden geldigince calisiyorum ama klavyem ingilizce oldugundan bazen sikinti oluyo bazi harflerde :blush:

Yorum bağlantısı
Oğuz Yıldırım

Araban önden çekişli olduğundan arka tarafta aks ı yamultma gibi bi şansın yok...Arka tarafta aks yok :blush:...

Rot- Balanscıya gitmende fayda var...

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alagoz

Oguz bey valla bende pek bilmiyorum sagdan soldan duydugumu soluyorum yuruyen aksamla ilgili bisi yamulmamistir ins die kendimi awutuyorum :blush: aks vs. tarzi arkada warmi anlamiyorum pek aklima ilk o geldi cnku ondan :rolleyes: tessekur ederim verdiginiz bilgi icin..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kadıoğlu
sagolun huseyin bey tessekkr ederm. ben aksn kirildgni fln bkliodm durup baktgmda jant cizik icinde gidiste hic bisi yok ama lastk sallnyo aklma takldi da yeni yptm serwse gidemedm da cnku

rica ederim. benim arka jantımda oynuyordu düz gitmiyordu ben foryo yu yamultmusum senınkı belkı kamber ayarı bozulmus olabılır ama bılmıyorum dedıgım gıbı gosterılmeden anlasılamaz

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alagoz

sabah ilk is :blush: rot balansci serwise girersek yatircaklar kitlicekler zaman alcaklar en iyisi ole ogrenip geregini yapmak

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Oguz bey valla bende pek bilmiyorum sagdan soldan duydugumu soluyorum yuruyen aksamla ilgili bisi yamulmamistir ins die kendimi awutuyorum :blush: aks vs. tarzi arkada warmi anlamiyorum pek aklima ilk o geldi cnku ondan :rolleyes: tessekur ederim verdiginiz bilgi icin..

Bu yazdıklarınızın Türkçe karakter eksikliği ile alakası yok...

Bu forumu ciddiye alın ve Türkçe yazın lütfen, aksi takdirde bizde sizi ciddiye almayız...

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

okuyamadım nedir bu yazının dili ??

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
okuyamadım nedir bu yazının dili ??

Okuyamazsın... Ben google translate ile çevirmek istedim, olmadı... Boşa uğraşma sen de...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

pc'm olsa tum mesajlarinizi editlerdim. Klavyeniz ingilizce olsa dahi w yu v olarak kullanmaniz gerektirecek bir durum yok. Lutfen guzel turkce mizi katletmeyelim.

Kaza icin gecmis olsun, rot balansci ve iciniz rahat olmazsa yetkili serviste kontrol derim...

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ali Bey bilgisayarınızı nerden aldınız? Her tür klavyede Türkçe harf yazılabilir. MSN Türkçesi'ni anlamak istemiyorum ben kendi adıma.

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alagoz

bilgisayarimi londradan aldim cogu harf yok klavyemde. w olayinada gelince msn aliskanligindan iste alisamadim daha. zamanla duzelir sani bey. baska arkadaslarimizin laf sokmasi yanlis. birazcik anlayisli olmalarini beklerdim. tesekkur ederim bu arada tavsiyeniz icin..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
bilgisayarimi londradan aldim cogu harf yok klavyemde. w olayinada gelince msn aliskanligindan iste alisamadim daha. zamanla duzelir sani bey. baska arkadaslarimizin laf sokmasi yanlis. birazcik anlayisli olmalarini beklerdim. tesekkur ederim bu arada tavsiyeniz icin..

Eleştirmiyorum, sorgulamıyorum... Ama merakımdan çatlayacağım...

v yerine w basmanın mantığı veya sebebi nedir... klavyeye bakıyorum yan yana bile değiller...

Ayrıca; Anlayış demişsiniz...

kusura bakmayın ben böyle bir cümleye hiç bir şartla anlayış göstermem... Yok böyle bir dil.. Bunu msn'de bile bu şekilde yazmayı karşınızdaki insanı umursamazlık olarak değerlendiririm..

Bu yazdıklarımızı özel mesaj yoluyla da yazabiliriz.. Amacımız sizi rencide etmek de değil zaten.. Sorun şu ki; Bu konuda yalnız değilsiniz.. Bu sebeple ortalık yerde yazıyoruz bunları... En büyük kabahati işleyene yazıyoruz, diğer hatası olanlar da görüyor... Tedbirini alıyor..

Tekrar..

Biz böyle saçma bir dili, böyle umursamazlığı kabul etmiyoruz arkadaşlar...

Düzgünce, Türkçe dersinde öğrendiğiniz gibi, ya da bir roman nasıl yazılıyorsa, bir makale nasıl kaleme alınıyorsa o şekilde yazmalısınız...

Aksi takdirde yazmayın lütfen...

Yorum bağlantısı
Ali Eren Alagoz

tamam mehmet bey sagolun uyariniz icin. uzatmiyalim konumuzu baska yerlere :D aliskanliktan dolayi oleydi, simdi dikkat ederim merak etmeyin siz.

Yorum bağlantısı

Arka kısımda bende aks yok diyebiliyorum, işinin ehli bir rot balanscı sorununuzu çözecektir. Aracınız yeni sanırım, eğer garantisi var ise, servise bırakın ilgilensinler sorunu gidersinler. Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...