İçeriğe Yönlendir

Mondeo Krank Kasnağı

Tansel Yavuz

Recommended Posts

Tansel Yavuz

Mondeo'mun krank kasnağı uğultu yapıyordu ve kayış eskimişti,sökülmüşken komple bütün parçalarını değiştirdik.

Krank kasnağı bsg marka 125 tl,

gergi rulmanı nsk marka 20 tl,

2 adet nsk marka diğer rulmanlar 30 tl,

işçilik 60 tl.

Yetkili servis aynı işlem için 700 tl tutar dedi.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Şancı
(düzenlendi)

banada debriyaj için 800 tl çekmişlerdi 150 +50 tl işçilikle halledilebilecek bir şeyi :)

tarihinde H tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Mondeo'mun krank kasnağı uğultu yapıyordu ve kayış eskimişti,sökülmüşken komple bütün parçalarını değiştirdik.

Krank kasnağı bsg marka 125 tl,

gergi rulmanı nsk marka 20 tl,

2 adet nsk marka diğer rulmanlar 30 tl,

işçilik 60 tl.

Yetkili servis aynı işlem için 700 tl tutar dedi.

Kayışı eklemeyi unutmuşum,

continental marka kayış 35 tl.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
İnşallah ses yapmaz....

Evet,korkulan oldu ve kasnak 30 km sonra eskisinden daha kötü birşekilde ses yapmaya başladı,aldığım parçacıya gittim sağolsun yardımcı oldu,hemen karşısındaki ustaya kontrol ettirdi ve orjinal dayco marka olan ile değiştirdi.Üzerine fark olarak 25 tl verdim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Telefon ile servise sorulunca abuk rakam verirler, bir de şu var, bu kasnağın eski fiyatı 800 TL civarı idi, yedek parçası ucuzladı.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Fatih Öztürk2

Arkadaşlar Mondeo için krank kasnağının orjinali nedir? İnternet sitelerinde Dayco markalı kasnakları orjinal olarak satıyorlar. Otosan veya fomoco olması gerektiği söylenmişti. Sıkıntı yaşatmayacak bir ürün arıyorum.

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Arkadaşlar Mondeo için krank kasnağının orjinali nedir? İnternet sitelerinde Dayco markalı kasnakları orjinal olarak satıyorlar. Otosan veya fomoco olması gerektiği söylenmişti. Sıkıntı yaşatmayacak bir ürün arıyorum.

Orjinali dayco, Ben değişeli 3 seneyi geçmiş,3 senede yaklaşık 70000 km yol yaptım herhangi bir sorun yok.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...