İçeriğe Yönlendir

Etsiz Çiğ Köfte Tarifi

Timuçin Ülver

Recommended Posts

Serkan Toker

Yemekten anlarım diyen sevdiğim bir abim var, belki beraber geliriz...:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yemekten anlarım diyen sevdiğim bir abim var, belki beraber geliriz...:beee:

Tamam Serkaan, O'nu da getir :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Biz de gelelim mi? :beee:

Etsiz çiğköfte mi olurmuş diye sorduğun için sen yoksun Yavuz, maalesef durum bu...:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Biz de gelelim mi? :beee:

Biz derken ? :blink:

Etsiz çiğköfte mi olurmuş diye sorduğun için sen yoksun Yavuz, maalesef durum bu...:)

Evet, önce önyargılarından kurtul :beee:

:):unknw:

Ben söylediklerimin arkasındayım da, koskoca emmi, bıyığı da var, bir bildiği vardır, bir bakalım demiştim. :D

Hımm.. bir ılımlılık seziyorum sende..

Baraj yolunda şubeleri var.. Bülent Angın Bulvarında.. Sen önce ordan 200 gram al bi test et.. 200 gram kezmez ise gel.. :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hmm :D

Tamam tamam küsme, tanıdık kim varsa bir arabaya doluşun gelin.. :lol:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tamam tamam küsme, tanıdık kim varsa bir arabaya doluşun gelin.. :p

Sen bi süre yeme istersen :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sen bi süre yeme istersen :D

Niye, burnumdan dolayı mı :D

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oğuzhan Acar

Kayseri'de Serince çiğköfte var.. istasyon caddesinde , sivas caddesinde talasta vs ..

komagene müşteri avlarken serincehiç boş kalmıyor .. her zaman müşteri kaynıyor .. Arkadaşlarımla biz çok seviyoruz oranın köftesini ustalar güleryüzlü samimi .. paketlerdede malzemelerini bol bol veriyorlar .. Kayseriye uğrarsanız tavsiye ederim..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Serap Tapan

bursada ceviz içiyle yapıldığı iddia edilen çiğ köfte var ama doğrumudur bilinmez,bildiğim tek şey çiğ köfte krizim gelince ,aklıma düşünce,sırrı ustanın çiğ köftesini yiyene kadar ağzımın sularının aktığı :=)) ah ah rahmetli babam bir yapardıki sormayın; hepimize yapabilirmiydi bilmiyorum ama arkadaşlar yeseniz :( yapardınız.

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

akşam haberlerde dışarda satılan çiğ köfteye dikkat edin diye haber vardı doğru tespitler yapmışlar. :good1: neyse kendimden örnek vereyim hemen geçen sürekli aldığımız yerden iki defa çiğ köfte aldım ertesi gün hanım da ben de söylemesi ayıp mideyi bozduk, ilk başta ben çok yediğim için normal karşıladım :lol2: ama meğerse eşim de kötü olmuş sonradan öğrendim, daha dışardan en azından kış gelene kadar çiğköfte almamayı düşünüyorum. :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Etsiz çiğ köfte olmaz.

Köftedokya yiyene kadar ben de öyle söylüyordum...

akşam haberlerde dışarda satılan çiğ köfteye dikkat edin diye haber vardı doğru tespitler yapmışlar. :good1: neyse kendimden örnek vereyim hemen geçen sürekli aldığımız yerden iki defa çiğ köfte aldım ertesi gün hanım da ben de söylemesi ayıp mideyi bozduk, ilk başta ben çok yediğim için normal karşıladım :lol2: ama meğerse eşim de kötü olmuş sonradan öğrendim, daha dışardan en azından kış gelene kadar çiğköfte almamayı düşünüyorum. :p

Bizim köfteci cumartesi günleri % 50 fazla köfte veriyor..

Cumartesiyi iple çekiyorum...

Biyeri bozduğu da yok...

Markasız ürün almayın...

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)
Bizim köfteci cumartesi günleri % 50 fazla köfte veriyor..

Cumartesiyi iple çekiyorum...

Biyeri bozduğu da yok...

Markasız ürün almayın...

güya çiğ köfte konusunda en iyiler ama hijyene pek önem vermiyorlar galiba (isim vermek istemiyorum)... :lol2: bu arada kampanya dehşetmiş. :p

tarihinde Osman Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...