İçeriğe Yönlendir

Focus 2 HB Maketi..

Aşkın Barçın

Recommended Posts

Aşkın Barçın

Arkadaşlar,

Daha önce Forumda konusu geçmiş ama Focus Hb II maketi bulan var mı ?

Ben aradım ama bulamadım. Belki geçen süre içersinde forumdaki arakadaşlarım temin etmiştir.

Özellikle İstanbul'da vardır diye düşünüyorum ama...

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

2005-2008 arası üretilen kasanın maketi var inernette ama bizim araçlar için ben de çok aradım,bulamadım.

düzenleme sebebi:imla

tarihinde Ali Satılmış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aşkın Barçın

2005-2008 arası üretilen kasanın maketi var inernette ama bizim araçlar için ben de çok aradım,bulamadım.

düzenleme sebebi:imla

Evet Ali Bey dediğiniz gibi 2008 modellerin var 2011 piyasada yok daha..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Her türlü maketi bulabilen bir müşterim var, gelince sorayım. 79 Celica yı bile buldu getirdi

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Her türlü maketi bulabilen bir müşterim var, gelince sorayım. 79 Celica yı bile buldu getirdi

Çağlar abi haber bekliyoruz senden. Benim araba siyah HB

düzenleme sebebi: ekleme

tarihinde Ali Satılmış tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Boran

Bide C-Max bulsa :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Şimdiden söyleyeyim, bizimkinin irtibatları hep detay ve iri modeller, min. 200TL lerden başlayıp, 2000lere kadar gidiyor.....

Yorum bağlantısı

Şimdiden söyleyeyim, bizimkinin irtibatları hep detay ve iri modeller, min. 200TL lerden başlayıp, 2000lere kadar gidiyor.....

Abi bu aralar fazla para ayıramam bu işe. Küçük modeller olsa olurda ama yine ilgilendiğin için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Kuzey Kaya

çağlar abi explorer da bakarsan sevinirim... ve detaylı mı olur bilemem ama küçük bi fiyat listesi çıkartabilir mi arkadaşın.. belki almak isteyenler olabilir...

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Çağlar abi Connect bulabilirmi(yüksek tavan olmiycak)?

Ama kaliteli ve ince işçiligi güzel olan. Yurt dışında yüksek tavan'ın varama çok basit yapılmış para vermeye değmez.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Fatih Öztürk27

Garaj fikri güzel. Model arabayı sevmeyen yok zaten.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...