İçeriğe Yönlendir

Arm-Rest Fusion Kolçak

Mehmet Boylan

Recommended Posts

Mehmet Boylan
(düzenlendi)

merhaba acaba aramızda bu ilan numarasını verdigim ürünü alıp kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-arm-rest-ford-fusion-02-06-orjinal-kol-dayama-kolcak-65872745/detay/

tarihinde Onur Berktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

merhaba acaba aramızda bu ilan numarasını verdigim ürünü alıp kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

http://www.sahibinde...65872745/detay/

Çakma armster gibi duruyor.Mesaj attım ayrıntı istedim ama elimizde yok 1 hafta sonra gelecek denildi.Aslında İstanbul'da aksoy tuningden geçen bir arkadaş bu ürünlere bakıp bize bilgi verebilse ne güzel olur :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

armster in çakması.

ben armster olanını nemo da kullanmıştım. montajı gayet basit, kullanım olarak da kullanışlı. malzeme olarak armster kaliteli idi bunu bilemem.

Yorum bağlantısı
Batın Kırat

ben bu ürünü honda civic aracım için daha önceden alıp kullandım. ürün fena değil tek beğenmedim yönü ayak kısımları plastik ve çok da sağlam bir malzemeden imal edilmiş değil. biraz dikkat etmek gerekiyor. ben 2010 yılında 24 tl ye almıştım fiyatı çok artmış.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

nerde bu aksoy?

Sanayi Mah. Malazgirt cad. No: 6 Güngören

Mehmet Bey sahibinden.com da böyle vermiş adresi.Ürün, eğer doğruysa eğer armsterin bire bir montaj aparatlarına sahip.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

güngören tarafı bana uymaz, kartal-gebze eksenindekilere bakabilirim istenirse.

Teşekkürederim Mehmet Bey.Bu markayı internet üzerinden sadece bu firmada gördüm.Belki yolu o tarafa düşen arkadaşlardan biri bakabilir.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Engin Karadayan

Arkadaşlar kolçağı aldım.65 Tl.Adaptör kısmı orjinal armster,kolçak kısmı yan sanayi.Ama kolçak oldukça kaliteli ,ben memnun kaldım. Tavsiye ederim 2002-2008 fiesta ve fusion sahiblerine.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Berkdemir

IEXbJ.jpg

OZi4g.jpg

kolçağı alalı 1 hafta kadar oldu.ancak bugüne yüklemek nasip oldu..fazla kaliteli bişey değill.ama çok kullanışlı.sağ kolumu koyacak yer arıyodum.sonunda buldum.montajı kendim yaptım.iyi forumlar...

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

hayırlı olsun, gayet güzel olmuş. ama kalite hakkında yanılıyorsunuz. biraz tombul görünümlüdür ama şu anda piyasada mevcut kolçaklar içinde en kaliteli olan marka sizin taktığınız Armsterdir. bakın benim taktığımda burada beyaz inciye kolçak

+1000 ayrıca ilandaki gibi bir fiyata aldıysanız çok uygun.Piyasadaki kolçakların çoğu dandirik.

Sanayi Mah. Malazgirt cad. No: 6 Güngören

Mehmet Bey sahibinden.com da böyle vermiş adresi.Ürün, eğer doğruysa eğer armsterin bire bir montaj aparatlarına sahip.

Hayırlı olsun demirini monte edebildinizmi, ben edemedim direkt kolçağı takıp 3-5 yerden orta konsola vidaladım.Demirine bi bakayım ilanda ayrıntılı göstermiş tekrar deneyim.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Ayak kısmı plastik mi bunun da?

Evet ama sağlam bi malzeme, vidayla monte ettiğim halde epey sağlam, Kesinlikle gerekli ve çok faydalı bir ürün, hem elim yorulmuyor yaslıyorum hem de haznesine ıvır zıvırları koyuyorum üst kısmıda deri kaplı, 40-50 tl dandirik kolçak almaktansa 100-150 tl verilip orjinal bir armster kolçak alınacak bir ürün.

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Ben o dandiklerden bir tane almıştım. 2-3 ay kadar kullandım. Ayakları plastikti montajı da iyi yapılmıştı ama yolcu tarafına binen kişi farkında olmadan kolçağa öyle bir baskı yapıyor ki, gereksiz yere sinirlerimi bozmaya gerek yok dedim, kaldırdım attım :)

Amsterin montajını düzgün yaparsan hiç problem olmuyor üstten bastırsan bile tık demiyorum çünkü alttan bir demir parçasıyla sabitleniyor. Benim aldığım site linki bu http://www.avcaronline.com/urunler_armster.php .Piyasada alınabilecek en kaliteli kolçak diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Burada bahsedilen kolçak armster değil arkadaşlar.Bunun adı arm-rest.Bu ilanda ki kolçağın sadece adaptör kısmı armster ,kolçak çakma malzemeden ama kalitesi iyi.Ben 65 TL ye aldım çok memnunum.Tavsiye ederim.

Gülverende ben varım :)

:biggrin: Sağolun Cİhan Bey çoktan aldım kolçağı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Berkdemir

Burada bahsedilen kolçak armster değil arkadaşlar.Bunun adı arm-rest.Bu ilanda ki kolçağın sadece adaptör kısmı armster ,kolçak çakma malzemeden ama kalitesi iyi.Ben 65 TL ye aldım çok memnunum.Tavsiye ederim.

:biggrin: Sağolun Cİhan Bey çoktan aldım kolçağı :D

aynen katılıyorum..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...