İçeriğe Yönlendir

Evlilik Teklifi

Sani Gerşon

Recommended Posts

Ahmet Alpaslan

bence Behzat Ç.gibi yapsın => Evlensen ya benle :)

Şaka bir yana geçenlerde sahibinden.com da bir ilan gördüm yoldan geçen ortalama 100-150 kişiye örneğin .....(kızın adı) sani seni çok seviyor onunla evlenmelisin tarzında replikler söyletiyorlar ve en sonunda istediğin şarkıyla konuyu bağlayan güzel sözler falan işte bu kaydı alıp bir sinema salonunda film başlamadan yayınlatırsa çok farklı bişey olabilir bence...(benim hayalimde bu bu arada:)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

bence Behzat Ç.gibi yapsın => Evlensen ya benle :)

Şaka bir yana geçenlerde sahibinden.com da bir ilan gördüm yoldan geçen ortalama 100-150 kişiye örneğin .....(kızın adı) sani seni çok seviyor onunla evlenmelisin tarzında replikler söyletiyorlar ve en sonunda istediğin şarkıyla konuyu bağlayan güzel sözler falan işte bu kaydı alıp bir sinema salonunda film başlamadan yayınlatırsa çok farklı bişey olabilir bence...(benim hayalimde bu bu arada:)

İşte bu hep yapılan bir şey, o yapılmayanı istiyor :) Bi iki fikir belirdi aklında, hayırlısı :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Alpaslan

İşte bu hep yapılan bir şey, o yapılmayanı istiyor :) Bi iki fikir belirdi aklında, hayırlısı :)

işte bak sosyal hayattan uzak kalmak böyle birşey bende hiç yapılmıyor zannediyorum :) Gerçi benim etrafımda hala yapılmıyor :) Neyse sani ben teklifi yaparken senden yardım isterim artık olurmu ? :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

işte bak sosyal hayattan uzak kalmak böyle birşey bende hiç yapılmıyor zannediyorum :) Gerçi benim etrafımda hala yapılmıyor :) Neyse sani ben teklifi yaparken senden yardım isterim artık olurmu ? :)

Her zaman :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bugün dolmuşta eve gelirken birden aklıma geldi.Belki düşünülmüştür.

Bir sinama yöneticisi ile anlaşılır bu aralar güzel bir aşk filmi varmı bilmiyorum uzun süredir takip etmiyorum.Filmin reklam arasına girmeden yapılabilirse sahnede yani film perdesine yazılı olarak ve şahıs sahneye çıkarak ta olabilir evlenme teklifi üzerine bişiler görüntülenebilinir konuşulabilir ve withney huston'nun(yanlış yazmış olabilirim)ünlü ve çok güzel şarkısı eşiliğinde dahada romantik olabilir mesala,hem birçok inasn önünde olur kimseye bişi rica etmezsin o kadar kişi şahit olur ister istemez ve bence çok büyük alkış alınır o an.Böyle bişiler işte.Sadece sinema yöneticisi kafaya alınacak o kadar.

Yorum bağlantısı
Samet Karabulut
(düzenlendi)

çok daha basit ve beklentileri yükseltmeyecek bir önerim var,

bir adet süpriz yumurta alınır, zaten önemli olan duygularınızı karşıdakine hissettirebilmektir bunun en iyi tercümeside sözler olur diye düşünüyorum, kağıda yazılır kinder ortadan açılır bir not-yüzük içine konulur. senaryoda şöyle olabilir mesela

teklifi yapacak arkadaş kız arkadaşına alışverişe gitmek istediğini söyler, hatta bu cümle ilerisi için bir hazırlık olsun gibisinden bağlanırsa bomba olur. alışverişte kinder reyonu mutlaka vardır evde hazırlanmış orjinallerinden farksız kinder araya konulur diğer başka bir arkadaş tarafından. kinder alınır ilerleyen dakikalarda beklenmedik bi anda avmlerde bir cafeye oturulduğunda mesela neler almışız diyerek poşetlere bakılır açılır hiç beklenmedik bir şekilde notu ve yüzüğü gören kız zaten çaresizdir.

not: kinder fikri yine bu forumdan bir abimizindir, senaryo bana ait :D

tarihinde Samet Karabulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evlilerden hiç senaryo çıkmadığının farkında mısın Sani? :D

:rofl:

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

İleti 191 teessüf ederim. :tongue::fiuw:

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İleti 191 teessüf ederim. :tongue::fiuw:

Abi maalesef bu da çok yapılanlardan :)

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Sani teklif bulayım derken kız evlenmeden vazgeçecek. ne yapacaksa bir an önce yapsın :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani teklif bulayım derken kız evlenmeden vazgeçecek. ne yapacaksa bir an önce yapsın :D

Hiç sorma, kıza kalmadan çocuk vazgeçecek valla :)

Dün konuştuk, bazı fikirlerin belirdiğini söyledi. Okuyor burayı, geyiklere çok gülmüş, hepinize çok çok selamı var :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...