İçeriğe Yönlendir

Telefunken Tlf Gps 243 Navigasyon Cihazı 149 Tl

Ferhat Çengeloğlu

Recommended Posts

Ferhat Çengeloğlu
10908_sok_market_12_18_nisan_2012_997.jpgşok marketlerde bugün satılmaya başladı 149 tl ve istersen 6 taksit. fiyat ve makine sizce nasıl düşünüyorumda:
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Ferhat kardeşim bende geçen yıl BİM den almıştım ancak güncelleme problemi yaşadım...Sonunda navigasyonu olan ve güncelleyebildiğim cep telefonu aldım. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Piranha aldım 169TL'ye, 30TL'ye de garantisini 3 sene daha uzattım.

Şu an 5 sene garantili ve ömür boyu ücretsiz güncellemeli.

Bir daha düşünün derim.

Yorum bağlantısı
Harun Aydın

valla ben kararsız kaldım cihazmı alsam yoksa bende iphone 4 s var Sygic 29,99$ onumu alsam bir türlü karar veremedim?

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

199 tl ye navitech ler var.

hem bluetooth hem ömür boyu güncelleme hem de 3D boyutlu

tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

valla ben kararsız kaldım cihazmı alsam yoksa bende iphone 4 s var Sygic 29,99$ onumu alsam bir türlü karar veremedim?

4s'de igo kullanıyorum, tavsiye ederim. zamanında sygic de kullanmıştım, igoya yaklaşamaz bile.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ferhat Çengeloğlu

Ferhat kardeşim bende geçen yıl BİM den almıştım ancak güncelleme problemi yaşadım...Sonunda navigasyonu olan ve güncelleyebildiğim cep telefonu aldım. :flowers:

üstadım ; aslında telefonda lazım sizinki hangi marka ve model

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

10908_sok_market_12_18_nisan_2012_997.jpgşok marketlerde bugün satılmaya başladı 149 tl ve istersen 6 taksit. fiyat ve makine sizce nasıl düşünüyorumda:

Bimex yada Teknosa da Next 4624, 169 lira.. ;)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Hatta, kargo dahil 165 Lira :p

http://www.bimeks.co...yon-cihazi.aspx

Bunu alıyım mı? iyi midir? Navigasyon olsun yeter, gideceğim yeri göstersin yeter yani.

İlave: Bunu bir yere tutturmak için ayrı birşey mi lazım, kutudan çıkar mı acaba? Mavidiş olmaması kötü mü?

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Normalde yapacağım şeyleri uzatmayı sevmem, karar verir yaparım ama bazen de öyle bir olur ki, bir türlü yapamam. Bu navigasyon işi de böyle. Artık almak istiyorum ama konuları okudukça kafam karışıyor. Aşağıdakilerden hangisini alayım:

http://www.bimeks.com.tr/urun/112757/next-4624-4-3--navigasyon-cihazi.aspx

http://www.hepsiburada.com/Liste/navitech-qx-f402-43-yeni-nesil-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelqx-f402&categoryId=257643

http://www.hepsiburada.com/Liste/piranha-infiniti-hd-red-50navigasyon-cihazi-omur-boyu-ucretsiz-guncelleme/productDetails.aspx?productId=otpirinfinitihdk&categoryId=257643#Yorumlar

Aklım 5 inçe gerek yok diyor.

Next iyi görünüyor.

Navitech hakkında fikrim yok. Cihaz nasıl, servisi durumu nedir bilmiyorum.

Piranha hem mavidiş hem de 2+3 yıl garanti işi cazip geliyor. Ne dersiniz, bu işi bugün bitirelim.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Bunu alıyım mı? iyi midir? Navigasyon olsun yeter, gideceğim yeri göstersin yeter yani.

İlave: Bunu bir yere tutturmak için ayrı birşey mi lazım, kutudan çıkar mı acaba? Mavidiş olmaması kötü mü?

Abi pek anlamadığım bir mesele :) Ama sonuçta emmi söylemiş, en iyi öneriyi o verecektir gördüğünde. Kendisi de NEXT kullanıyor bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)

Abi pek anlamadığım bir mesele :) Ama sonuçta emmi söylemiş, en iyi öneriyi o verecektir gördüğünde. Kendisi de NEXT kullanıyor bildiğim kadarıyla.

Ben de aynı durumdayım, anlamıyorum. Bu yüzden de karar verip alamıyorum. İnşallah bugün karar veririm. Sağolasın.

İlave: Bugün de millet mangalda. Akşam gelirler artık, o zaman yorumları alırız.

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Doğru olanı yapmışsın...

Güzel cihazdır, güle güle kullan..

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Doğru olanı yapmışsın...

Güzel cihazdır, güle güle kullan..

Daha önce de yazdım, alacağım dedim ama bir türlü karar veremedim. Akşam bimekse bakmaya gidecektim, işim çıktı gidemedim. Bu iş bugün bitecek dedim ve gün bitmeden siparişi verdim. Sen de güzel cihaz diyorsun, o zaman güzeldir. Tavsiye için sağol.

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...