İçeriğe Yönlendir

2001 Focus Ghia Marş Geç Alma Sorunu.

Müslüm Özkan

Recommended Posts

Müslüm Özkan
(düzenlendi)

merhaba arkadaşlar 2 aydır marş geç alma sorunu vardı focusumun fakat şükür iyi ustaların canları sağ olsun sorunu cözdük lpg den miş gaz sızıntısı varmış fakat dışarı değil motora sızıyormuş oda sabahları benzin ve gaz sıkışması olduğu için marş geç alıyormuş şaşmazda ford ustası azim oto dan allah razı olsun sorunu cözdük teşekürler erol beye.. :bravo: :bravo: :bravo::nazar: :nazar: :nazar:

tarihinde Müslüm Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eray Eski

tesekkurler Muslum bey. buna benzer sorunu olanlar icin cozum olur. (mesela benim icin ) :blush:

gecmis olsun bu arada :)

Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan

merhaba aydın bey :konu meselesini anlıyamadım kusura bakma aydınlatırsan sevinirim.2 aydır kafayı yemek üzereyim ve 1500 tl para harcadım..

Yorum bağlantısı
Müslüm Özkan
(düzenlendi)
:bravo: :bravo: :bravo::nazar: :nazar: :nazar::good1: :good1: :good1: evet arkadaşlar marşın geç alma sorununu bugün halletdik sebebi lpg regületör gaz sızıntısıymış ve marş esnasında motor boğuluyormuş önce lpg vanasını kapatıp benzinle denememiz gerekir sonra lpg ye bakılacak..şükür sonunda hallettik şaşmazda azim oto özel ford servisi sayesinde oldu teşekürler erol beye ve ustalarına... tarihinde Müslüm Özkan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...