İçeriğe Yönlendir

Antalya'Da Otel Tavsiyesi

Borga Tansel

Recommended Posts

Borga Tansel

Daha önceki konulara baktım fakat birşeyler pek bulamadım.

Şubat ayında Antalya'ya 2 kişi gitme planım var. Geçen sene yine şubat ayında gitmiştik ve çok memnun kalmıştık. Queen Elizabeth otelde kalmıştık.

Antalya'yı pek bilmediğimden sizlere bir danışayım istedim. Antalya'da bana önerebileceğiniz oteller var mıdır?

Fiyatları çok uçuk olmasın mümkünse. Örnek olarak geçen sene kişi başı günlük 68 TL'den herşey dahil olarak konakladık. Mümkün olduğunca da 100 TL'yi geçmesin kış fiyatları tabi :)

Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Susesi diyecem ama kışın bile 200 lira civarında :) Belekte Kaya Riu var, oraya bakabilirsin biz sevmiştik ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Görkem AKTAŞ

Antalya'da eğer tatil yapacaksanız Alanya taraflarındaki otellere bakın.Tabi bu benim kişisel görüşüm ama Alanya'nın denizi olsun gezecek yerleri olsun daha fazla..(Tavsiyem Long Beach( http://www.longbeach.com.tr/index.php/en/home )) fiyat konusunda bir bilgim yok ama tam dinlenmek ve iyi bir tatil yapmak isteyenler için)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Belekteki otellerin hepsi güzel hangisine giderseniz gidin.Antalya merkezde konyaltında bir otel var adı aklıma gelmedi.Ama Belek sizi fiyat ve kalite olarak kesinlikle memnun bırakır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Hepinize çok teşekkürler, hepsini inceleyeceğim, diğer teklifleri de bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel
Ben Spice derim. Belek'te... Çok güzel 10 numara bir otel. Gittiklerim içinde en iyisiydi. Kışın herhalde ucuzdur...

Abi, aralık ayı fiyatlarında bile en ucuzu 139 avro diyo :shok::D

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...