İçeriğe Yönlendir

Galaxy S4 Taslak

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Samsung'un 2013 yılında çıkacak olan yeni Galaxy serisi akıllı telefonu merakla beklenirken Rus bir tasarımcı kendi tasarladığı konsept Galaxy S4 modelinin kısa bir tanıtım videosunu yayınladı. Görünüm olarak Galaxy S3 modelini andırsa da belirgin farklılıkları ve inceliği ile dikkat çekiyor. Teknik özellikleri ise aşağıdaki şekilde vurgulanmış;

- 1080p Grand Amoled ekran

- 13mp arka kamera

- 2ghz dört çekirdekli işlemci

- Android 5.0 Key Lime Pie

- Lazer yansıtmalı hologram klavye

Lansman tarihi yaklaştıkça bu tarz tasarım ve sızıntı görüntülerin artması kaçınılmaz olsa da bunların içerisinden profesyonel ve ilham verici işler de çıkıyor olması Samsung adına avantaj sayılabilir. Zira bu görüntülere verilen kullanıcı tepkilerine göre ürün tasarımlarını şekillendirme konusunda işini kolaylaştırıyor olabilir.

yesilcin'den alıntıdır.

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Güzel reklam olmuş.Biz daha S3 alamadan piyasaya S4 çıkacak.... :D :D :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Firmanın birinin S4 böyle olsa daha iyi olur diyerek Taslak olarak hazırladığı bir video. Gerçek olmasını isterdim doğrusu ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu

S4 ü beklemek uzun iş, şu Nexus 4 ne zaman gelecek acaba, bilen varmı acep?

Yorum bağlantısı
Akan Belen

İnceliğine hayran oldum.Sanal klavyede harika ancak biraz fazla büyük geldi gözüme.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Dün bindiğim otobüs şöföründe S3 vardı, hiç telefondan anlamıyor gibi kullanıyordu niye almış acaba dedim :)

Parası vardır.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Bizim arkadaş da Note II almış Ben bunu çözemedim bir anlatsana bana diye geldi... :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bizim arkadaş da Note II almış Ben bunu çözemedim bir anlatsana bana diye geldi... :)

Aynı şey geçende banada oldu, sıkıldım anlatmaktan, git tf4s al, sat bunu dedim, bu çok geldi sana, daha basit değişikliği olmayan hep aynı olan bu modeli al dedim :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Eveet, sonunda diğer alternatif Nexus 4 teknosaya geldi ve anında tükendi, 1400 tl. ye satıyorlarmış (pes diyorum) yakında heryerde satılır ve fiyatı düşer, bekleyelim bakalım.

Nexus-4-Review-banner.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...