İçeriğe Yönlendir

Lpg Filtresi Temini

Uğur Ünsal

Recommended Posts

Uğur Ünsal

Arkadaşlar, sağolsun tamirciler bir lpg filtre değişimine ( gaz kesici filtre + enjektör öncesi sıralı sistem filtre) 40- 50 tl arası bir ücret istedikleri için ben de http://lpgyedekparca.com/ dan filtremi 7,5 tl ye aldım. Gaz kesici filtre de 1 tl. Toplam 8,5 tlye mal oldu. İkişer tane alırsanız da korgo bedava... Filtre değişim videoları da var. Tavsiye ederim. İyi akşamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Aynı yerden ben de almıştım.Adamlar güvenilir, telefonla da yardım ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Recep Mura

Bende aracımın enjektörünü değiştirmeyi düşünüyorum acaba buradan temin etsem değiştirmede bana yardımcı olurlar mı? Birde buradan alınan ürünler orjinal mi yani sıkıntı çıkar mı buradan ürün alıp kullananlar bilgi verirse sevinirim...

Yorum bağlantısı
Uğur Ünsal

Ürünleri orijinal. Enjetörleri sizin takmanızı tavsiye etmem. Malum pahalı parçalar. Parçayı buradan alıp bir ustaya taktırırsanız bence daha sağlam olur. Zaten kalibrasyon da gerekecek.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Arkadaşlar, sağolsun tamirciler bir lpg filtre değişimine ( gaz kesici filtre + enjektör öncesi sıralı sistem filtre) 40- 50 tl arası bir ücret istedikleri için ben de http://lpgyedekparca.com/ dan filtremi 7,5 tl ye aldım. Gaz kesici filtre de 1 tl. Toplam 8,5 tlye mal oldu. İkişer tane alırsanız da korgo bedava... Filtre değişim videoları da var. Tavsiye ederim. İyi akşamlar.

BU siteyi sorduğum birisi garantisi yok demişti ama bilmiyorum ürün alanlar daha iyi bilir... Misal sizin aldığınız ürünlerde garanti kağıdı var mıydı? Gerçi filtre'den çok şey beklemem de Recep Bey'in almak istediği enjektör gibi hem nispeten pahalı hemde arıza olduğunda baya sıkıntı çıkaracak ürünlerde garanti çok önemli bence çünkü başına ekşiyeceğiniz kimse olmayacak deneme yanılma sürecine girilecek ve en can sıkıcı kısımda zaten kör dövüşü gibi sorun çözmeye çalışmak...

Yorum bağlantısı
Uğur Ünsal

BU siteyi sorduğum birisi garantisi yok demişti ama bilmiyorum ürün alanlar daha iyi bilir... Misal sizin aldığınız ürünlerde garanti kağıdı var mıydı? Gerçi filtre'den çok şey beklemem de Recep Bey'in almak istediği enjektör gibi hem nispeten pahalı hemde arıza olduğunda baya sıkıntı çıkaracak ürünlerde garanti çok önemli bence çünkü başına ekşiyeceğiniz kimse olmayacak deneme yanılma sürecine girilecek ve en can sıkıcı kısımda zaten kör dövüşü gibi sorun çözmeye çalışmak...

Ben sadece 2 takım filtre aldım. Faturasını yollamıştı. Zaten ben de filtre temini diye başlık açtım, çünkü başka bir şey almadım .Sitede orijinal diyor. Açıkçası arayıp sormak lazım.

Yorum bağlantısı
Başar Mert

Bende nezamandır alayım diyordum hiç içimden gelmedi gidip 40-50 lira vermek bugün sipariş verdim bakalım kendim değiştirebilirsem tabi olmadı birine 10 lira versek takar heralde lpgci :)

Yorum bağlantısı
Ünal Doğar

Garanti işi artık eskisi gibi değil diye biliyorum.Parçaların üzerinde üretim tarihi var.Belgeniz varsa ona bakarlar yoksa da üretim tarihi geçerli olur diye biliyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Barış Kalkan

Benim araçta AKL kit var atikerin ithal ettiği marka, atikerin filtresini alsam uyarmı acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...