İçeriğe Yönlendir

2010 Connect Glx Plus Lastik

Ramazan Danış

Recommended Posts

Ramazan Danış

Arkadaşlar aracın 36000 km de.orjinal lastikler var.ama artık lastikler sanırım gevremeye başladı.izmirde 20 derece hava sicakliklarinda biraz sert fren yapınca abs devreye giriyor.yük taşımıyorum tamamen aile kullanımı.yol tutuşu iyi sessiz aşırı pahalı olmayan lastik tavsiyesi lazım forumları gezdim herkes kendi kullandığı lastiği tavsiye etmiş.kafam karıştı.ne alabilirim acaba.

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Herkes kullandığını tavsiye edecektir yine ;) kullanmayan şu güzel bu güzel diye nasıl yorum yapsın :) kısa süre önce bridgestone b 250 aldım hamuru sert,balon riski düşük,uzun ömürlü,ortalama bir lastik olarak tavsiye ederim . Bundan önce michelin energy vardı.Fordlarda artık sorun olmaktan çıkıp adet olan gürültü problemini bridgestone ile bir nebze aştım (her ne kadar hamuru sert olsa da).Michelin energy için kesinlikle vasat diyebilirim.Tutuşu çok kötü,ıslak sevmeyen ve aracımda yol çizgilerinin üzerinden geçerken bile içeri çizgi sesini verebilme kabiliyetine sahip bir lastikti energy... b250 için iyi-kötü bir sürü yorum var.Agresif kullanmıyorum,ihtiyaçlarımı karşılıyor. Bu arada 195 60 R15 H sınıfı almıştım tanesini 175 ten takımını 700e almıştım bilginize...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Herkes memnun kaldığı lastik markasını yazar.

Ben mesela mişlen'den vazgeçmem.

Yorum bağlantısı
Ramazan Danış

Herkesin ihtiyacı farklıdır ama.ben hangi koşullarda kullanacağımı bu yüzden belirttim.şimdi durupta aracını ticari olarak kullanan bir arkadaşın ticari amaca yönelik lastikten memnun olması aile için kullanacak bir arkadaşından memnun olacağı anlamına gelmez sanırımmarka ve benim ihtiyacına yönelik model.illa bir markayı birinci seçmeye çalışmıyoruz..zaten kaliteli markalar belli bunların hangi modelleri bana uygun olur.aracını çık fazla kullanmıyorum.yılda 5_7bin km.sert lastik sanırım gerekli değil.daha çok konforlu yol tutuşu iyi lastik almak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Berk Yalçın (REZULTEO)
(düzenlendi)

Aracınızın lastik ebatlarını, yük ve hız endekslerini biliyor musunuz? Bir de söylediklerinize ek olarak, genel olarak asfaltta mı kullanıyorsunuz ve bütçeniz nedir?

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Lastik eklendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Danış
(düzenlendi)

Lastik ebadı 195-65r-15 aracı yüzde doksanbeş asfaltta kullanacağım.sadece hafta sonları çocukları pikniğe götürüyorum oda toprak yol 100 metre ya var ya yok.bütçem ortalama800-1000 tl yol tutuşu ıslak ve kuru zeminde iyi bir lastik istiyorum.

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Berk Yalçın (REZULTEO)

Merhaba Ramazan bey,

Bu isteklerinize hitap eden birçok lastik bulunmakta, eğer burada o lastikleri yazıp, yorum da yapmaya çalışırsak sanırım lastik satın alımınız oldukça gecikebilir :) Tarafsız olduğumuzdan ötürü de burada malesef herhangi bir markayı ya da modelini öne çıkaramayacağım. İşte bu yüzden dilerseniz, ihtiyacınız olan bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

http://www.rezulteo-lastik.com.tr/ Lastik ebatlarınızı, aracınızın hız ve yük endeksini girdikten sonra çıkacak olan arama sonuçları sayfasında, sol tarafta bulunan sütunlarda hem markaları, hem lastikten beklediğiniz performans özelliklerini ve daha birçok kriteri filtreleyip aracınıza uygun olarak size sunulan lastikleri inceleyebilirsiniz. Daha sonrasında herhangi bir sorunuz olduğu takdirde biz yine buradayız :)

İyi aramalar !!!

Yorum bağlantısı
Ramazan Danış
Merhaba Ramazan bey,

Bu isteklerinize hitap eden birçok lastik bulunmakta, eğer burada o lastikleri yazıp, yorum da yapmaya çalışırsak sanırım lastik satın alımınız oldukça gecikebilir :) Tarafsız olduğumuzdan ötürü de burada malesef herhangi bir markayı ya da modelini öne çıkaramayacağım. İşte bu yüzden dilerseniz, ihtiyacınız olan bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

http://www.rezulteo-lastik.com.tr/ Lastik ebatlarınızı, aracınızın hız ve yük endeksini girdikten sonra çıkacak olan arama sonuçları sayfasında, sol tarafta bulunan sütunlarda hem markaları, hem lastikten beklediğiniz performans özelliklerini ve daha birçok kriteri filtreleyip aracınıza uygun olarak size sunulan lastikleri inceleyebilirsiniz. Daha sonrasında herhangi bir sorunuz olduğu takdirde biz yine buradayız :)

İyi aramalar !!!

bugün pirelli p1 cuntirato yaptırıyorum.gerekli bilgi desteğini aldım.yinede sizlere teşekkür ederim.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Mehmet Kaya

Üzerinde çok kötü durumda olan Hankook marka lastikler var. Muayeneden geçeceğini hiç sanmıyorum. Lastik almamız gerekiyor. Hangi markayı önerirsiniz? Yanılmıyorsam ebatları 195*65*15 olması lazım Connectler'in.

Aykut bey konunuzu buraya taşıdım. Buradan devam edelim lütfen.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...