İçeriğe Yönlendir

Hp Dokunmatik Tuş İkon Sorunu

Misafir
Çözüme git Misafir tarafından,

Recommended Posts

Arkadaşlar Merhaba,

Bilgisayarım HP Pavilion WK623EA marka/model. Yeni format attım. Ama şöyle bir sorun var. 

Bunlarda açma/kapama tuşunun yanında dokunmatik Wi-fi'yi ve sesi açma tuşu bulunuyor. Ve ekranda bir "bar" geliyor, sesi ne kadar açtığın, veya kapattığını görüyorsun. Bunu tekrar yükleyemedim.

HP'nin orjinal yazılımını bulamadım dedim, HP'yi aradım, beraber Hızlı başlatma Düğmeleri'nin exe'sini indirdik gene olmadı. 

Birşeyler yanlış ama ne?

Başına böyle birşey gelen varmı? 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Benimde aynısı oldu, yazılımı yükledim, tuşlar çalışıyor fakat ekranda uyarı gelmiyordu, o şekilde kullandım ve perte ayırdım :)

Yorum bağlantısı

Aynı şekilde başıma geldi, cihaz win 7 idi, win8 yükledim  yazılımla bile çalıştıramadım. Tekrar win7 kurdum düzeldi. Uyum sorunu sanırım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

exe dosyasını uyumluluktan sp3 yaptınız mı ? hotkey progrmı sanırım

Yorum bağlantısı

Benimde aynısı oldu, yazılımı yükledim, tuşlar çalışıyor fakat ekranda uyarı gelmiyordu, o şekilde kullandım ve perte ayırdım :)

Yok benim tuşlar çalışıyor. Tuşlarda sıkıntı yok. Sadece ekranda uyarı gelmiyor. Şimdilik alternatif bir program kullanıyorum bunun için. Şimdi bir yerde birşey ile sanırım ya çakışıyor (ki bu düşük ihtimal) veya driverinı bulamadım. :( 

Aynı şekilde başıma geldi, cihaz win 7 idi, win8 yükledim  yazılımla bile çalıştıramadım. Tekrar win7 kurdum düzeldi. Uyum sorunu sanırım.

Kardeşim, uyum sorunu olacak birşey olmamalı. Çünki formattan önce neyse aynısını kurdum. :) 

exe dosyasını uyumluluktan sp3 yaptınız mı ? hotkey progrmı sanırım

anlamadım? 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

MacPro kullansan perte ayırmazdın :) Yaşasın Apple :)

Resim vs. sunum gibi işlerle uğraşmadığımdan multimedya cihazı gerekmiyor, yoksa alırdım, zaten benim kullandığım programlar ve aletlerle mac uyumlu değil, yani tırt gelir bana  :biggrin:

Şuan Asus var, canavar gibi, 2 sn. açılıp kapanıyor, hemde mekanik hd ile, yerim macbook u  :D

Yorum bağlantısı

Format atınca o özellik gidiyor :) aynısı bende de var.Kendi kurulumundan yüklemen lazımdı.Farklı bir sistem kurunca o özellik kayboluveriyor .

Ya gitmişti zaten taa 3 yıl önce. Sonra geri getirmiştim. Şimdi tekrar format attım, hp'yi de aradım olmuyor. İstersem kurulum CD'lerini 83TL+KDV'den gönderebilirlermiş. Canlarım benim ya ne kadar da iyiler :D 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bataryayı çıkar, fişi çek, 30 sn kadar power tuşuna bas bir içini boşaltsın, sonra yeniden tak dene bakalım ne yapacak :)

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Driveri doğru, bataryayı çıkartıp statik elektriğini alıp takıp, tekrar yüklemeyi denermisin.

Olmadı exe dosyasını winzip yada winrarla extract edip manuel olarak yolunu gösterip yükleyebilirsin.

Yorum bağlantısı

Ne kurdun birader. 

Win 7 Ultimate 64bit.

Bunları ilk kurulumu tamamladıktan sonra kurdum :(

Denedim ama olmadı hocam. :( 

Bataryayı çıkar, fişi çek, 30 sn kadar power tuşuna bas bir içini boşaltsın, sonra yeniden tak dene bakalım ne yapacak :)

Bunu da HP servisi ile beraber denemiştik olmadı :( 

Driveri doğru, bataryayı çıkartıp statik elektriğini alıp takıp, tekrar yüklemeyi denermisin.

Olmadı exe dosyasını winzip yada winrarla extract edip manuel olarak yolunu gösterip yükleyebilirsin.

Bunun yolu neresi bilmiyorum ki :(

Yorum bağlantısı
  • Çözüm

Camı aç salla aşağıya :)

Google ne diyor bu meseleye?

Yaptım. Şöyle oldu. Bunun hızlı başlatma düğmeleri exe'si ile değil HP Media Smart Menü programını yükledikten sonra oldu. Ama şöyle, ben bu programı defalarca yükledim yükledim olmamıştı. En son Winrar ile klasöre çıkarıp direk oradan setup yapınca direk geldi. böyle birşey ile tekrar karşılacak arkadaşlar için link aşağıdadır. 

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?cc=tr&lc=tr&dlc=tr&softwareitem=ob-75909-1

Yardımcı olmaya çalışan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum  :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tolgahan tekrar format at ve driverı ve yazılımı tekrar yükle.

Sorun devam ederse 32bit yükle.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tolgahan tekrar format at ve driverı ve yazılımı tekrar yükle.

Sorun devam ederse 32bit yükle.

Sorunu çözmüş zaten ben mi yanlış anladım ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tolgahan tekrar format at ve driverı ve yazılımı tekrar yükle. Sorun devam ederse 32bit yükle.

Hocam çözüme odaklan çözüme :D Onla mı oynayacağım. O bana ayak uydursun :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...