İçeriğe Yönlendir

Land Cruiser Vx100 Bi-Xenon Çalışması.

Misafir

Recommended Posts

Mert Can Üzger

Toyota orjinalini yapmış olsa bu kadar güzel yapamazdı. Ellerine sağlık abi... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı
(düzenlendi)

Çift mercek bu mercek şapkası ile gayet iyi olabilirdi.

Geçen yıl Esertepe'de oturuyordum,şimdi Bağlum'dayım tam karşı karşıyayım.Yayla oto pazarının ordan otoban  altından geçen yolun bitiminde karşıya direk geçince ben oradayım bulursun.

Bu işlem mercek çalışması olarak 750tl tuttu.80tl de power led çalışması için.Yeni tip Hella olur ise Mercek fiyatı alımına göre yeniden hesap yapılabilir.

İnanır mısın abi diyorum buralar(eklediğin balkon resminden esinlenerek)Bağlum gibi ama bir sorayım hele...Abi yeni yapılan yola yakınsın o zaman 10.Yıl ormanını karşısında uzun bir site var o civar mı?Tanışmak isterim aslında yakınmışız da...

tarihinde Ömer Türkşanlı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Yeni yapılan yolun bitiminde göbek var,karşına peynirci çıkar yanındaki yoldan direk yukarı çıkınca 50 metre ilerdeyim.Ne zaman istersen gelebilirsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Daş

Güzel olmuş. Alt kısımada mercek giderdi ;)

Bende onu didim. Acayip birşey olurdu o vakit. Hatta bir anahtar ile sürekli devrede olması engellenebilir, otoyol ve arazi sürüşlerinde aktive edilebilir.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Karaca

Toyota, fabrikadan mercekli çıkarsa böyle tasarım yapamazdı sanırım. Ellerinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Yeni yapılan yolun bitiminde göbek var,karşına peynirci çıkar yanındaki yoldan direk yukarı çıkınca 50 metre ilerdeyim.Ne zaman istersen gelebilirsin.

Anladım abi iyi bilirim oraları çok çalıştım Keçiörende...İnşallah abi tanışmayı çok isterim ramazan bitince inşallah çayını içmeye gelirim hem...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Son çalışmalardan dolayı açtığım konulardaki resimler fazla tıklanınca resim yüklediğim sitedeki resim yükleme değilde tıklanma sayısı ve kopyalanma sayısı için olan bandwich limitim dolmuş.Site cevabında öyle okudum öyle anladım.Aksilik olmaz ise 1 gün sonra resetlenecek miş.Resimlerde açılacak deniyor ama umarım farklı bişi olmaz.

Yoksa hepsini yeniden yükleyeceğim tabiki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...