İçeriğe Yönlendir

Yol Güzergahım Tavsiyeleriniz Bekleniyor

Adnan Ertemçöz

Recommended Posts

Adnan Ertemçöz

İzmir,Kütahya,Eskişehir,Eğridir,,Antalya ( 5 gün burdayım ) İzmir'e dönüş Bu Güzergah üzerinde görmemi tavsiye edebileceğiniz yerler varmı şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İzmir,Kütahya,Eskişehir,Eğridir,,Antalya ( 5 gün burdayım ) İzmir'e dönüş Bu Güzergah üzerinde görmemi tavsiye edebileceğiniz yerler varmı şimdiden teşekkürler

Muğla üzerinden Antalya aktarmalı dönebilirsin İzmir'e Adnan Abi. ;)  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Eskişehir'de Odunpazarı Evleri ve oradaki müzeleri gezebilirsiniz. Porsuk Çayı'nda tekne turuna katılabilirsiniz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Ertemçöz

Muğla üzerinden Antalya aktarmalı dönebilirsin İzmir'e Adnan Abi. ;)   :crazy:

Allahın emri oradan olacak zaten ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Tuhaf bir rota ? Özel bir nedeni vardır diye düşünüyorum. Nerelerde duraklayacaksınız ve durakladığınız yerlerde ne kadar kalıcaksınız ?

Yorum bağlantısı
Adnan Ertemçöz

Tuhaf bir rota ? Özel bir nedeni vardır diye düşünüyorum. Nerelerde duraklayacaksınız ve durakladığınız yerlerde ne kadar kalıcaksınız ?

birgün eskişehirde birgünde ıspartada kalacam ordan antalya :) gerçi sarı levhalara hiç dayanamam sarı levha gördümmü girecek yerlerde olur herhalde :biggrin:

Yorum bağlantısı
A. Ulaş Barut

Eğirdir de adaya uğrayın muhakkak ve Isparta da kalacaksanız yine Eğirdir de uygulama otelini tavsiye ederim..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Ertemçöz

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim tavsiyelerinize uyacam inşallah elimden geldiğince şu an yola çıkıyorum tatilim başladı artık :f1:  :music2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim tavsiyelerinize uyacam inşallah elimden geldiğince şu an yola çıkıyorum tatilim başladı artık :f1:  :music2:

İyi yolculuklar abi, güle güle git, gel. ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...