İçeriğe Yönlendir

Focus 3 Için Navigasyon Ve Multimedia

Adem AYDIN

Recommended Posts

Adem AYDIN

Dün yetkili servise gittim cyclone marka navigasyon ve multimedia sisteminin geldiğini söylediler. montaj dahil 1800 tl olur World ve bonus k.kartlarına 12 ye firma bölüyor dediler.%100 uyumlu imiş ayrıca geri görüş kamerası gibi ilave özellikleri de var...taktıran arkadaşların  yorumlarını bekliyorum. Teşekkürler...

Link: http://www.cyclone.c...sno=193&uno=152

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Uğur Aslantaş

Selam arkadaslar.. foruma yeni katiliyorum.. ford senturklerden focus titanium 1.0 + smart araba icin anlastim.. insallah pzt si islemlere baslayip, carsamba elime gececek:) sony sistem her ne kadar guzel olsa da, adem arkadasimizin belirttigi cihaz ile degisiklik yapmayi planliyorum. Serviste var midir? Tavsiye eder misiniz?

Yorum bağlantısı
Uğur Aslantaş

Cok sagolun erkan hocam.. iptal ettim bu fikri hemen :) ama amerikada sony multimedia varmis orjinal.. gittigimde onu alirim artik..

Yorum bağlantısı
Abdullah Hacıefendioğlu

cyclone marka ürünü fiesta aracımda kullanıyorum ve memnunum ancak bazı özellikleri kısıtlama konusunda benim araçta sadece mykey özelliği iptal oluyor ancak  focus için bişey söyleyemicem iyi araştırmak gerekiyor. genel olarak cihazdan ve ses kalitesinden memnunum..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
nebi yüksek

banada aracı aldığımda kdv dahil 1800 tl olur dediler .Begenmedğiım geri görüş kamerası bagaz acça yerinden dısarıda duruyordu hiç hos durmadığı için yaptırmadım.eger tampona gizli olsaydı yaptırıp alırdım.çok hos duruyor içerden...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Erhan Gürbaz

Cok sagolun erkan hocam.. iptal ettim bu fikri hemen :) ama amerikada sony multimedia varmis orjinal.. gittigimde onu alirim artık

profosyonel bi ses sistemi istiyorsan eger sana tek tavsiyem teybi kesinlikle pioneer kullanmanı tavsiye ederim. oem cihazların ses çıkışları çok kötü bi tek navigasyonu işe yarar bi tek navigasyon içinden o kadar paraya yazık bence

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
SAMET KARACAN

ses önemli degil sadece görüntü diyorsanız 1 dakika durmayın tatktırın.ama sesi 1980 model araçlar gibi hatta daha kalitesiz.navitech ve diger çin malı sistemlerin hepsi.paranıza yazık ben taktırdım 2015 model aracıma bin pişmanım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...