İçeriğe Yönlendir

Trafikteki Terbiyesizler...

Murat Yalçın

Recommended Posts

Ayhan Sırtıkara

Ben de e-5'te solda 70'le gidip selektöre rağmen çekilmeyenleri görünce kan beynime sıçrıyor.

Öyle de Yavuz, yol yavaş ilerliyorsa ve ön taraf dolu ise ne yapacaksın, gidemeyenler içn haklısın bu arada. Geçenlerde yol yavaş ilerken arkadaşın biri bir panik sürekli selektör ile geldi, sağ dolu bir müddet yol veremedim dikiz aynası da kararan değil! Hayır yol açık olsa zaten gelemeyecek ve nitekim yol verdim Focus'a sonra Mondeo'nun önünde tavşana döndü.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:)) ahah  gen 5 nedir , nasıldır bilmiyorum ama  çok başarılı bir hikaye  gibi  görünüyor , sanki su çak tıgında  şimşek çakar gibi  etrafı aydınlatan  BMW  , Mercedes farlarını anımsattı  :p

Tam üstüne bastın, Komple Mercedes oem parçalarından imal zaten = kör olan karşıdaki sürücü  :D  ne sandın, züper fiesta bu :)

Bosch-Bixenon-D2S-D1S-Mercek-Xenon-Modif

gen5, en iyi balasttır ve farlar kapalıyken xenon la ard arda soğuk ateşleme yapan en güçlü balast budur, d1s ampül kullanır.

big_11039930564i.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Demirci
(düzenlendi)
Tam üstüne bastın, Komple Mercedes oem parçalarından imal zaten = kör olan karşıdaki sürücü :D ne sandın, züper fiesta bu :) gen5, en iyi balasttır ve farlar kapalıyken xenon la ard arda soğuk ateşleme yapan en güçlü balast budur, d1s ampül kullanır.
Aynı kiti bende kullanıyorum abi . Maharetlerini iyi bilirim . ;) HTC Desire X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Yalçın

Tam üstüne bastın, Komple Mercedes oem parçalarından imal zaten = kör olan karşıdaki sürücü  :D  ne sandın, züper fiesta bu :)

gen5, en iyi balasttır ve farlar kapalıyken xenon la ard arda soğuk ateşleme yapan en güçlü balast budur, d1s ampül kullanır.

Oww :) Bu felaket biseye  benziyor bunu bir  videosu falan varmı  bulayım göreyim nasıl bir şeydir bu heycanlandım vallahi  :bravo:  Nedir acaba bu aletlerin gunahı ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...