İçeriğe Yönlendir

Blackberry 9700 Bold Sorunsalı.

Hüseyin Kuvvet

Recommended Posts

Hüseyin Kuvvet

Ne iğrenç bir telefondur. 6 7 aydır kullanıyorum. Artık bıktırdı yemin ederim. 9700 bold kullanıyorum artık blackberrye tövbe edecem. 
Şebeke çekmiyor bunun nedeni ne olabilir ? format atsam düzelir mi ? bazen şeytan diyor at duvara parçala..

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

9700 da kronik hiç bir problem yoktur. Format atarak deneyin. Garantisi var ise servise direkt derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

9700 da kronik hiç bir problem yoktur. Format atarak deneyin. Garantisi var ise servise direkt derim.

birazdan format atacam abi ama tiskindim blackberrden ya da 9700den..

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Samsung Android kullanın da sonra mumla ararsınız :)

Pek zannetmiyorum arıyacağımı. Birde Blackberry iş adamı telefonu diyorlar külliyen halan ( 9700 için söylüyorum ) hele bi internete girişi var of diyorum :D daha doğrusu girmiyor :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

Klavyeli sorunsuz bişey kullanmak isterseniz e72 canavardir mesela :)

ben tercihimi samsung ve iphoneden yana kullanmayı düşünüyorum doğrusu :)

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Şebeke ayarlarında bir sıkıntı olabilir. Fark etmeden sadece 3G şebekesini seçtiyseniz 3G bin desteklenmediği yerlerde şebeke yok gösteriyor olabilir

Yorum bağlantısı
Misafir

ben tercihimi samsung ve iphoneden yana kullanmayı düşünüyorum doğrusu :)

bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama samsung olarak note 2 canavardır. iphone'dan sonra uçak gibi geliyor açıkcası,anti samsungcuyken samsung sevdirdi cihaz. iPhone un yazılım mükemmelliği cezbederdi ama ios 7 ile benim için bitti iphone. Yıl olmuş 2014 hala bildirim sayfasından 3g,konum servisleri aç/kapa yapılmıyor :)

Şimdi jailbreak ile olur derler zaten yapmıştım ama sonuç olarak orjinalde yok :) şarjlı kılıf ve sürekli adaptörle gezmek de ayrı bir dertti ayfonda :D

Şimdi note2 ile kafam rahat 18-19 saat 3g,gps ıvır zıvır açık sürekli kullanım halinde dayanıyor,büyük ekran keyfi apayrı-herkes rahat bulmaz ama benim için sorun yok- 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Kuvvet

bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama samsung olarak note 2 canavardır. iphone'dan sonra uçak gibi geliyor açıkcası,anti samsungcuyken samsung sevdirdi cihaz. iPhone un yazılım mükemmelliği cezbederdi ama ios 7 ile benim için bitti iphone. Yıl olmuş 2014 hala bildirim sayfasından 3g,konum servisleri aç/kapa yapılmıyor :)

Şimdi jailbreak ile olur derler zaten yapmıştım ama sonuç olarak orjinalde yok :) şarjlı kılıf ve sürekli adaptörle gezmek de ayrı bir dertti ayfonda :D

Şimdi note2 ile kafam rahat 18-19 saat 3g,gps ıvır zıvır açık sürekli kullanım halinde dayanıyor,büyük ekran keyfi apayrı-herkes rahat bulmaz ama benim için sorun yok- 

biraz ufak yapsalardı ya note2 yi ne güzel olurdu ama :))

Yorum bağlantısı
Misafir

biraz ufak yapsalardı ya note2 yi ne güzel olurdu ama :))

büyük ekran iyidir :) ilk başlarda zor geliyor ama şuan çok alıştım, iphone falan alınca elime klavyesine parmaklarım sığmaz oldu :) 

Arabada da büyük avantaj sağlıyor, multimedia ve navigasyon herşey bir arada double din teyp :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

General Mobile sonrası bir daha Samsung'a dönüp bakacağımı sanmıyorum. Yenilenmeyen tasarım, 3. sınıf ülke gibi bakılması Türkiye'ye, gelmek bilmeyen yazılım güncellemeler. Resmen kendimi enayi yerine konmuşum olarak gördüm. Tabi bunları konuşacağımız konu burası değil, o ayrı ;)

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Bende de var birtane sirketin verdigi bold. Sirket vermemis olsa cokta duvara yapistirmistimda iste yapamiyorum :(

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Samsung Android kullanın da sonra mumla ararsınız :)

Yok Abi blackberry 9300 kullanırken Galaxy Ace bulduğumuza sevinmiştim. :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yok Abi blackberry 9300 kullanırken Galaxy Ace bulduğumuza sevinmiştim. :D

Valla 2007-2012 blackberry kullandım, bir kere şikayet etmemişimdir. Tabi eski seriyi dışarıda tutuyorum. Yani 9xxx serisinde hiç şikayetim olmamıştı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı
(düzenlendi)

2 tane Blackberry kullandım (8900 ve 9000), push mail işinde ondan üstünü yoktur ve süper hızlı açılır.BB uygulama işinde yavan ve yavaş kaldı sadece.2 kere sıkıntı yaşadım, ikisinde de Sani kardeşim yardımcı oldu sağolsun. Benseverim BB'yi çok pratik telefondur aslında. Sizin yaşadığınız sorun donanımsal olabilir, hiç düşürdünüz mü acaba?

tarihinde H.Cenk Bayrakçı tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Evde 2 tane bold 9780 bir tane 9800 torch var . Benim için çok değerliler . İphone'den önce 9800'ü uzun süre kullandım youtube ye yasak geldiğinde dahi bis servisi sayesinde girebiliyordum ve çoğu siteye .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

2 yıl kadar 9780 kullandım ve beni hiç üzmedi sağolsun. Hatta yakın bir dönemde tekrar geçmeyi düşünüyorum. Elimdeki Note 2'yi satıp 2 tane 9790 alıcam. Biri eşime biri bana şeklinde. İnternet paketine para yetiştiremez oldum artık...   :D

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Eskiden Turkcell BIS 4 GB'lık paketti.Gittiğim yerde telefonu modemolarakkullanıyordum. Sonra mevzuya uyanıp 1 Gb'a düştüler. Bizim de Bold bozulunca terkettik BB'yi...:(

Yorum bağlantısı
Fırat Şenol

Eskiden Turkcell BIS 4 GB'lık paketti.Gittiğim yerde telefonu modemolarakkullanıyordum. Sonra mevzuya uyanıp 1 Gb'a düştüler. Bizim de Bold bozulunca terkettik BB'yi... :(

Vodafone'daki sınırsız, ancak sadece kendi tarayıcısı üzerinden internet kullanımı. Diğer uygulamalar için ayrıca paket gerekiyor yine...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...