İçeriğe Yönlendir

İpad 2 Mi Samsung Tab 3 Mü ?

Mustafa Karaaslan
Çözüme git Zafer Ayvacı tarafından,

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Donanım iyi olduğunu göstermez ise ne iyi olduğunu gösterir ? Apple olmasımı ? 1 gb bellek ile 512 mb bellek birmidir ? 512 mb bellekli İpad 1 Gb bellekli Samsungdan dahamı iyi kullanıyor belleği şimdi ?

Samsung donanım olarak çok iyi. Ancak s serisi telefonları yazılım olarak rezil ve insanı androidden nefret ettirir.

Donanım süper olsun ancak yazılım sıkıntılı olduğu için donanımı rezil ediyor. Çökmeye yakın bir süper pc nin halini düşünün. Aynı mantık.

Samsung ıosu s serisine veya htc one kullanıcılarının övdüğü android versiyonu kullansa kimse tutamaz.

Samsung donanıma yaptığı yatırımın yüzdebirini yazılıma yapsa yeter.

Tab 3 bende de var. Memnunum. Ancak yavaşlama kasılma oluyor. Bu yüzden oğluma değil kendime alacak olsam ıpad alırdım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Samsung donanım olarak çok iyi. Ancak s serisi telefonları yazılım olarak rezil ve insanı androidden nefret ettirir.

Donanım süper olsun ancak yazılım sıkıntılı olduğu için donanımı rezil ediyor. Çökmeye yakın bir süper pc nin halini düşünün. Aynı mantık.

Samsung ıosu s serisine veya htc one kullanıcılarının övdüğü android versiyonu kullansa kimse tutamaz.

Tab 3 bende de var. Memnunum. Ancak yavaşlama kasılma oluyor. Bu yüzden oğluma değil kendime alacak olsam ıpad alırdım.

Abi dedigin gibi İpad'in artisi İOS Samsungun tek eksisi Android :) Samsungda ne zaman kendi yazilimini gelistirirse o zaman işler degişir tabi.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Samsung ıosu s serisine veya htc one kullanıcılarının övdüğü andr :D or. Bu yüzden oğluma değil kendime alacak olsam ıpad alırdım.

Ha  şöylee...  :D  yalnız zamzungun tipini,malzemeyi,sesini kısaca herşeyini değişesicekki birşeye benzesin,bunuda unutma  :D

Şimdi ipad almaya gidiyorum. Hangisini alayım, son 15 dakikaniz var :)

http://store.apple.com/tr/buy-ipad/ipad-mini-retina

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

tanıyamadım :)

Bende öyle ama hadi dedim, doğruyu görene yardım edilir, eksik bildiklerini de ben yazayım dedim :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bende öyle ama hadi dedim, doğruyu görene yardım edilir, eksik bildiklerini de ben yazayım dedim :)

Oooooo Ali abi senmiydin.

:sandalye:

Düzenleme: Ali değil Ali abi. Özür dilerim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Dur bende hatırladım, eski androcu zamzung muzdaripi olupta esas olayı göremeyip yarım yamalak başka sisteme geçen ama gerçeklerin acı gerçeğini zorda olsa gören Mehmeeet, şimdi hatırladım, Allah kurtarsın kardeş  :D  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Oooooo Ali abi senmiydin. :sandalye:Düzenleme: Ali değil Ali abi. Özür dilerim.

Dur bende hatırladım, eski androcu zamzung muzdaripi olupta esas olayı göremeyip yarım yamalak başka sisteme geçen ama gerçeklerin acı gerçeğini zorda olsa gören Mehmeeet, şimdi hatırladım, Allah kurtarsın kardeş :D:p

Ben memnunum. Ha şu doğru kurcalamalık oyuncağım yok. Telefonum var :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Mutluysan iyi, bende de harbi akıllı, asla yavaşlamayan takılmayan akıllı cihaz+telefon var, senin biraz daha oynaman lazım anlaşıldı  :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mutluysan iyi, bende de harbi akıllı, asla yavaşlamayan takılmayan akıllı cihaz+telefon var, senin biraz daha oynaman lazım anlaşıldı :p

Bende ki de aynı olduğu için sorun yok.

Abi dedigin gibi İpad'in artisi İOS Samsungun tek eksisi Android :) Samsungda ne zaman kendi yazilimini gelistirirse o zaman işler degişir tabi.

Artık öyle bir şansı yok.

Android tabanlı çalışmalı ki uygulama sıkıntısı yaşamamalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bu isin sonu belli, andro artik ios ayarinda ve daha kapsamli bir hale geldi, gayette normal zaten bunun olacagi belliydi, google da market belli seviyeye gelene dek her şeyi serbest birakti, şimdiyse ios un marketi gibi belli kisitlamalara gidiyor, bunun amacida kalite arttirimi, ios cephesinde değişen birşey yok aslinda, ios yine ayni, degisen tek şeyse pazar kaybi yasayan ve bu kacinilmaz olan ios un artik kendinde olmayan androda olan şeyleri kullanicilarinin da istemesi üzerine kendine entegre etmesi, bundan sonra olacak belli, andro artik pişti, ios geri kalmamak için kendini duruma entegre edecek, eskisi gibi ben tekim devri coktaan bitti, elmada durumun farkinda artik.

Olaacagi su, iki sistemde sürekli donanim ve süsleme üzerine yoğunlaşacak, andro kullanan cihazlar zaten güçlüler, ios yazilim avantajini bu saate kadar zayif donanimla idare etti, ama artik kendisini geliştirme zorunluluğunu gördü, bundan sonra karsilikli süsleme ve donanim ile malzeme kalitesi yarisi göreceğiz, eskisi gibi bu daha super olayi yok artik, alayi güçlü, aypon 6 ile durumu düzeltecek saniyorum, şuan tip ve ekran olarak geride ve yeterli esneklik halen yok, bakalım yeni model ip6 mi tf6 mi olacak göreceğiz, ama esas olayin ip6s le olacaginida belirteyim, bilindiği gibi Ford dan makyajlisi disinda, ayponunda S serisi dişinda modeli alinmaaaz :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu isin sonu belli, andro artik ios ayarinda ve daha kapsamli bir hale geldi, gayette normal zaten bunun olacagi belliydi, google da market belli seviyeye gelene dek her şeyi serbest birakti, şimdiyse ios un marketi gibi belli kisitlamalara gidiyor, bunun amacida kalite arttirimi, ios cephesinde değişen birşey yok aslinda, ios yine ayni, degisen tek şeyse pazar kaybi yasayan ve bu kacinilmaz olan ios un artik kendinde olmayan androda olan şeyleri kullanicilarinin da istemesi üzerine kendine entegre etmesi, bundan sonra olacak belli, andro artik pişti, ios geri kalmamak için kendini duruma entegre edecek, eskisi gibi ben tekim devri coktaan bitti, elmada durumun farkinda artik.Olaacagi su, iki sistemde sürekli donanim ve süsleme üzerine yoğunlaşacak, andro kullanan cihazlar zaten güçlüler, ios yazilim avantajini bu saate kadar zayif donanimla idare etti, ama artik kendisini geliştirme zorunluluğunu gördü, bundan sonra karsilikli süsleme ve donanim ile malzeme kalitesi yarisi göreceğiz, eskisi gibi bu daha super olayi yok artik, alayi güçlü, aypon 6 ile durumu düzeltecek saniyorum, şuan tip ve ekran olarak geride ve yeterli esneklik halen yok, bakalım yeni model ip6 mi tf6 mi olacak göreceğiz, ama esas olayin ip6s le olacaginida belirteyim, bilindiği gibi Ford dan makyajlisi disinda, ayponunda S serisi dişinda modeli alinmaaaz :)

Of abi of ne inatçı adamsın.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Birakin tab i falan note 10.1 3g kullaniyorum yine ilk cikan ipad in bile tadini vermiyor.

Evde; note2, gm disco, note10.1 kullaniyoruz. Herhalde en objektif yorumlardan biri olur ;

Tablet demek ipad demektir.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Tab3 8 inç olanı vardı geçen ay. Şimdi note 10.1 aldım. Kayınço'da ipad 2 var. İpadin tadını vermiyor kesinlikle. ( Koyu bir zamzungçu olarak söylüyorum bunu)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Of abi of ne inatçı adamsın.

Değilim canım, kısaca sanıyorumki ip6 ile istediğim duruma gelecek aypon, tablet olayında ise durum farklı bende ipad diyorum zaten, başka etmenler durumu değiştiriyor, androda olan tabletler genelde Samsung, bu bile yeter ipad demem için :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bu aralar bir arayıştır gidiyorum teknosa turuncu indirimde her ikisi de 799 liraya inmiş siz olsanız hangisini seçersiniz ?

http://www.teknosa.com/urunler/125042121/apple-ipad2-16gb-wi-fi-beyaz?term=iPad2

http://www.teknosa.com/urunler/125043665/samsung-p5210-galaxy-tab-3-101-white-tablet

ipad al, ama retinasız alma. air almak zorunda değilsin 4 'de işini fazlasıyla görür.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Cihan Yaşar

samsung tablet aldım. kurulum yaparken  eula ve teşhis verisi yazan sozlessne metnı cıktı evet mı hayır mı demelıyım

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

samsung tablet aldım. kurulum yaparken eula ve teşhis verisi yazan sozlessne metnı cıktı evet mı hayır mı demelıyım

Zafer bey biryerde cevap vermiş. [emoji4]

Evet demeniz gerekmektedir.

Yorum bağlantısı
Cihan Yaşar

Zafer bey biryerde cevap vermiş. [emoji4]

Evet demeniz gerekmektedir.

tesekkur ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...