İçeriğe Yönlendir

Civic Gaz Kokusu

Anıl Aslan

Recommended Posts

Anıl Aslan

Merhaba Arkadaşlar 2010 Model Honda Civic Aracımda BRC Kit Takılı. Geçen Hafta Cumartesi Günü Ankara Moccan Otogaz da LPG Bakımlarını Yaptırdım ve Bir Sorun Yoktu. Dün Araca Bindim ve İçerisinde Bir Koku Vardı Islak Bezden Kaynaklandığını Düşündüm. Araçtan İndiğimde İse Sol Ön Tekerden Bir Kaçak Sesi geldiğini Duydum Lastikçiye Gittim ve Hava Normal Sıkıntı Yok Dedi. Bugün Bindim Aynı Koku ve Aynı Ses Yine Var ve Kokunun Gaz Kokusu Olduğunu Anladım. Aracı Benzine Alınca O Fısıltı Kesiliyor, Aracı Stop Ettiğimde İse 10 saniye Kadar Daha Sürüp Sonra Kesiliyor. Gazı Kapattım ve Benzinde Kullanıyorum. Pazar Olduğu İçin Götüremedim. Hafta Boyu da Çalışıyorum Ancak Önümüzdeki Hafta Sonu Götürebilirim. Sizce Bu Süre İçerisinde Bir Sıkıntı Olurmu Gazı Düğmeden Kapatınca Komple Devre Dışı Kalırmı.

Yorum bağlantısı
Anıl Aslan

LPG bu şakaya gelmez.Bence kontrol ettirin.

Gazı Komple Kapattım Açık Garaja Park Ettim. Hafta Sonu Seyahat Dönüşü Kesin Götüreceğim.

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Ersin Özkaya

Bende de ilk gaz alinca aracin içinde bariz gaz kokusu oluyor.ama sadece dolum uaptiginda.sonra gaz kokusu olmuyor.sorun ne aceba? Bilen varsa yardimci olabilir mi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Dolum borusunun tanka bağlantı noktasında kaçak olabilir mutlaka kontrol ettirin.. :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...